Duitsland Hessen Willingen Hotel Zum Paradies
Hotel Zum Paradies Hotel Zum Paradies
€ 89
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

3-daagse heerlijke break in Willingen

Hotel Zum Paradies - Duitsland

Geniet 4 dagen van een heerlijke break in Willingen bij Hotel Zum Paradies. Het hotel ligt op een schitterende locatie aan de bosrand. Het knusse hotel is een prima onderkomen voor natuurliefhebbers en actieve vakantiegangers. Heerlijk wandelen door het heuvellandschap in de sneeuw of in de zon: het kan hier allemaal!

  • 2 x overnachting in standaard hotelkamer
  • 2 x luxe ontbijtbuffet

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8 (49 reviews)
whuismans
26 augustus 2019
Zijn wij daar al eerder geweest toen nog met andere eigenaar. Nu met nieuwe eigenaar (ook nederlands echtpaar) . Goed hotel wel wat gedateerd maar zijn druk bezig met renovatie (waar je overigens geen last van heb).Ook weer met een goed ontbijt , ruime kamer met balkon mooi uitzicht. Mooi wandelgebied.Leuk plaatsje om te bezoeken is Korbach waar een prima chinees restaurant is waar je voor 8 euro van 12.00 uur tot 14.30 uur kunt lunchen , er staat een buffet daar zeg je U tegen met alles er op en er aan.
tinka61
24 augustus 2019
Super leuk en gezellig hotel de ligging is heel mooi tegen het bos je ziet de eekhoorns buiten rond lopen Zeer mooi gebied voor motorrijders En willingen is een gezellig dorp/stad En wat ook makkelijk is de eigenaren zij Nederlanders. Wij gaan zeker terug.
Epica2012
09 augustus 2019
Mooi gelegen hotel in het hart van Sauerland bij Willingen. Ontbijt is prima en kamers zijn ruim, hotel wordt momenteel door Nederlands stel gemoderniseerd.
manita70
04 augustus 2019
Prima weekend gehad. Goed ontbijt en prima eigenaren!!!
fikkie
07 juli 2019
Een lekker rustig gelegen hotel met vriendelijke eigenaars. Het is oud Duits ingericht, maar men is hier mee bezig. De kamer is schoon, buiten op het balkon mag wat netter. Het ontbijt wordt heel goed verzorgt. Als er iets op is, wordt het meteen aangevuld. Het hotel ligt dusdanig, dat je in de winter snel bij de skigebieden bent en in de zomer ligt het heel gunstig om te wandelen of te fietsen. Hier zouden we graag weer eens terug komen.