Duitsland Hessen Willingen Hotel Zum Paradies
Hotel Zum Paradies Hotel Zum Paradies
€ 185
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet 5 dagen van een heerlijke break bij Hotel zum Pa

Hotel Zum Paradies - Duitsland

Geniet 5 dagen van een heerlijke break bij Hotel zum Paradies in Willingen. Het hotel ligt op een schitterende locatie aan de bosrand. Het knusse hotel is een prima onderkomen voor natuurliefhebbers en actieve vakantiegangers. Heerlijk wandelen door het heuvellandschap in de sneeuw of in de zon: het kan hier allemaal!

Een 5-daags arrangement voor 2 personen:
  • 4 x een overnachting in een standaardkamer
  • 4 x een ontbijtbuffet

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8 (45 reviews)
fikkie
07 juli 2019
Een lekker rustig gelegen hotel met vriendelijke eigenaars. Het is oud Duits ingericht, maar men is hier mee bezig. De kamer is schoon, buiten op het balkon mag wat netter. Het ontbijt wordt heel goed verzorgt. Als er iets op is, wordt het meteen aangevuld. Het hotel ligt dusdanig, dat je in de winter snel bij de skigebieden bent en in de zomer ligt het heel gunstig om te wandelen of te fietsen. Hier zouden we graag weer eens terug komen.
dutchbdAL9
27 februari 2019
we zijn hier 2 keer geweest,2 de keer vond de kamer en de bedden wat beter.verder is alles goed geregeld.konden mooi op het balkon zitten ,en daarbij nog een redelijk uitzicht
fredvanremoortere
06 september 2018
Pension 'Zum Paradise' is uniek en prachtig gelegen. Ik gebruik speciaal de term 'Pension', omdat het geen hotel meer is. Kamer plus ontbijt is prima voor zijn geld. 's Avonds kan je er misschien nog eten krijgen, op voorwaarde dat je met meerdere mensen bent en iedereen bereid is hetzelfde te eten... De uitbaters zijn vriendelijke mensen, de kamers zijn normaal en proper : verwacht geen al te grote luxe. Het ontbijt is basic, maar omvat alles wat je in principe nodig hebt : broodjes, soorten charcuterie en kaas en heerlijke koffie. Gezien de lage prijs echt wel interessant om doen. Gezien zijn unieke ligging, echt aan het einde van de bewoonde wereld en aan het begin van 'Zum Paradies', hebben wij besloten om nog wel eens terug te komen. Fred en Chris Van Remoortere - Knokke-Heist (België)
19121956
22 augustus 2018
Vriendelijke mensen, alles netjes verzorgd .echt diervriendelijk. Wij hebben een paar heerlijke dagen samen met onze golden genoten. Henriëtte en Gerard.
jarst_munneke
09 augustus 2018
Wij vonden het een mooi hotel, met vriendelijke gastvrije eigenaren. Voor herhaling vatbaar!