Duitsland Hessen Willingen Hotel Zum Paradies
Hotel Zum Paradies Hotel Zum Paradies
Waarde €   336,00
€ 195

Geniet 5 dagen van een heerlijke break bij Hotel zum Pa

Hotel Zum Paradies - Duitsland

Geniet 5 dagen van een heerlijke break bij Hotel zum Paradies in Willingen. Het hotel ligt op een schitterende locatie aan de bosrand. Het knusse hotel is een prima onderkomen voor natuurliefhebbers en actieve vakantiegangers. Heerlijk wandelen door het heuvellandschap in de sneeuw of in de zon: het kan hier allemaal!

Een 5-daags arrangement voor 2 personen:
  • 4 x een overnachting in een standaardkamer
  • 4 x een ontbijtbuffet
Gemiddelde score 8,0 (57 reviews)
ninja1
12 september 2020
Heel mooi hotel, gelegen in een prachtige omgeving, en in de buurt van alle andere plaatsen van het Sauerland. Om te wandelen fietsen, en met sneeuw natuurlijk een plaats bij uitstek, voor alle wintersport. Het hotel is brandschoon, en kamer ook goed verzorgd, balkon met zitje. Je wordt vriendelijk ontvangen door de gastheer of gastvrouw, alleen nu met Corona is alles anders natuurlijk, mensen moeten met alles rekening houden, en dat deden ze ook perfect, als je binnen komt, mondkapje op. Een heel goed ontbijt, wat nu ook allemaal iets anders liep, de tafel was al voor je gedekt, met twee bordjes, 1 bordje kon je dan het beleg op liggen wat je met mondkapje moet pakken, bij buffet, op tafel stonden er broodjes voor je, eitje, en koffie of thee werd gebracht in thermofles, er werd gevraagd of je genoeg had, maar het was perfect. Wij komen hier zeker nog terug.
rschmitz
07 september 2020
Prima verblijf gehad. Vriendelijke Nederlands stel beheerd het Hotel . Mooie omgeving en veel te doen. Hotel ligt op een prachtige locatie.
sandraplat-kruze7
27 augustus 2020
Helaas was het niet helemaal onze smaak. De kamer was behoorlijk gedateerd, de naden en voegen in de badkamer hadden schimmel en na het ontbijt was er verder niet veel te doen maar dat kan ook door de coronacrises komen. Dat zal waarschijnlijk ook de reden zijn dat het ontbijtbuffet sober was in tegenstelling tot hetgeen in de aanbieding stond als " luxe ontbijtbuffet". Wij hebben het hotel als uitvalbasis voor uitstapjes gebruikt maar ik zou er geen week willen doorbrengen. Vanwege de prijs geven wij een zuinige voldoende.
dutchbdAL9
26 juli 2020
we waren er voor de derde keer,niks geen problemen.konden mooi de fiets buiten kwijt,kamer in orde,ontbijt was ook prima.niks geen klagen,dus volgende keer gewoon weer.
Dikkiedap
18 juli 2020
Hotel heeft een super ligging en prima parkeergelegenheid. Wel gedateerd met een matig ontbijt wat beter kan... Vriendelijke eigenaren. Hygiëne was niet voldoende daar mag zeker een tandje bij..