Duitsland Gladbeck Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
€ 99
Exclusief € 9,00 veilingkosten

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,1 (142 reviews)
SCHANDeknQ
21 april 2019
Zeer tevreden, mooie ligging, prachtige wandelingen kunnen maken. Gewoon voor herhaling vatbaar
a1vakantie
19 april 2019
Geboekt en ge- upgrade baar een luxe kamer. Mooi hotel, schoon, kamer netjes, bedden goed, alleen de kussens stelde niet veel voor, hadden er 2 per persoon en nog was het niets.. het eten was de eerste keer van buffet.. dat was slecht, oud, droog en lege bakken.. patat en aardappeltjes waren slap en smaakloos bet zoals de rest. Het enige wat goed was, was, nadat de bak was gevuld, het vlees, echt zacht en goed van smaak. Tweede avond een aanbieding 3 gangen menu van € 29,85 pp genomen. Niet echt veel keus, maar de snaak en hoeveelheid was goed, het nagerecht was echt heerlijk. Wel raar dat er Zo veel kwaliteit verschil us tussen de verschillende vd valk restaurants... Ontbijt, redelijk, helaas hing er een riool lucht buiten voor het balkon en werden we in de ochtend wakker can de sigarenroker lucht... niet voor herhaling vatbaar wat ons betreft
hannieRWHF
14 april 2019
vanbrag7TR
08 april 2019
Spijtig dat er geen zwembad of welness aanwezig is.
gonnyjO5Mn
08 april 2019
Kamer viel tegen in tegenstelling tot eerder verblijf. Was een oude kamer, douchen in bad niet prettig, badkamer zeer sober en achterstallig wat onderhoud betreft. Ook zeer gehorig. Bedden te zacht. Schoonmaak badkamer op tweede dag was slecht. Niets aangevuld en geen schone glazen