Duitsland Gladbeck Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
€ 99
Exclusief € 9,00 veilingkosten

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,1 (153 reviews)
koosje 56
21 juli 2019
een geweldig hotel
Corriedemulder
21 juli 2019
We hebben gebruik gemaakt van het dinerbuffet. Dit was niet geweldig qua smaak. Ook moet je niet pinnen bij de pinautomaat bij de balie, hier moet je nl. ca 10% aan kosten betalen. Ik had 50,= euro gepind en er werd 55,19 euro van mijn rekening geschreven. Er bleek wel n briefje boven de automaat te hangen. Maar daar kijk je toch niet, je kijkt op t scherm
barbarQGuX
14 juli 2019
Qua prijs - kwaliteit een goed hotel. Meerdere keren geweest. Je krijgt een email van het hotel of je een luxere kamer wilt. Dit hebben we gedaan net als andere keren. We hadden een kamer op de begane grond waar het doucheputje verstopt was en het toilet had veel aanslag. Badkamer is enigszins gedateerd maar deze klachten zijn we niet gewend. Door de drukte had het personeel moeite om het ontbijtbuffet bij te vullen.
ave76
11 juli 2019
Prima hotel, zeer kindvriendelijk. In deze periode goed te merken. Ontbijt is zeer uitgebreid en kan tot 11 uur in de morgen. Het hotel ligt wel vlak langs de A2 maar met de ramen dicht hoor je niets.
eviet
29 juni 2019
veel te warme kamer geen airco. gelukkig een waaier. minder goede keus op de kaart. bediening goed ontbijt goed. we zaten onder het dak bah helaas gaan we in september weer.