Nederland Gelderland Molenhoek Van der Valk de Molenhoek
Van der Valk de Molenhoek Van der Valk de Molenhoek
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Geniet van viersterrenluxe nabij Nijmegen

Van der Valk de Molenhoek - Nederland - Molenhoek

Een heerlijk middagje shoppen in Nijmegen combineren met een mooie wandeling op de Mookerheide? Overnacht dan in Van der Valk Hotel Molenhoek. Dit viersterrenhotel ligt in een natuurrijke omgeving op steenworp afstand van de oudste stad van Nederland. De ideale locatie voor een heerlijk nachtje weg in een prachtig stukje Nederland.

  • Fiets- en wandelroutes
  • Gratis internet

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,6 (41 reviews)
patrickvewe
21 februari 2019
Van Der Valk Hotel Molenhoek kreeg eigenlijk geen al te beste beoordelingen, we stelden ons dus niet te veel voor. Maar alles viel best mee. Dit is natuurlijk niet de allernieuwste VDV, maar alles wordt goed onderhouden, het personeel is zeer vriendelijk, aangename kamer en badkamer. Enkel aan de matrassen is te voelen dat ze al een tijdje in gebruik zijn! Het restaurant is aan de overzijde van de straat, maar dat vonden we niet erg. De keuken is zoals we ze gewend zijn in andere VDV hotels: niet geweldig! Maar dat wordt de volgende morgen deels goedgemaakt door het bijzonder uitgebreide assortiment van het ontbijtbuffet, met lekkere koffie, vers fruitsap enz
waagie
18 februari 2019
Leuk klein vdValk hotel Molenhoek. Vriendelijk personeel. Mooi restaurant, heerlijk gegeten. Ontbijt heerlijk, lekker verse jus. Restaurant en overnachtingskamers zijn door een provinciale weg gescheiden. Lastig als het regent, maar wij hadden mooi weer. Kamers niet gehorig, aan de achterkant ook geen verkeerslawaai. Goede parkeergelegenheid en fietsenstalling. Op de fiets naar Nijmegen is 10 km, driekwartier fietsen. Ook in de directe omgeving mooi fietsen en wandelen. Heuvelachtig, maar ook mooi rivierlandschap. Kortom fijn verblijf, een aanrader!
wiaploc2ZH
16 februari 2019
Vriendelijk personeel, nette kamer, heerlijk ontbijt met ruime keus aan verse producten. Ook het diner in het restaurant was verassend, lekker en uitgebreid.
duinmeij
14 februari 2019
prima hotel. Het personeel is vriendelijk en gastvrij. Het onbijt was zeer uitgebreid zoals we bij v.d. Valk gewend zijn. Het diner in het knusse restaurant was heerlijk. Een gevarieerde kaart en van alles ruim voldoende. De ossehaas was mals en sappig. De kamers van het hotel liggen aan de overzijde van de weg. Dat heeft voor - en nadelen. Bij mooi weer is het heerlijk om een stukje te lopen. De kamers zijn zeer schoon. Het matras is goed. De kamers zijn eenvoudig en niet zo uitbundig en luxe zoals de foto's ons beloven. De badkamer is modern en van alle gemakken voorzien. De Mookerhei ligt op 10 minuten lopen. Een prachtig wandelgebied.
Oase-53
11 februari 2019
Dit hotel is goed voor 1 overnachting maar is wel aan renovatie toe. Onze ervaring met het restaurant was ook niet bijzonder ... kan beter.