Nederland Gelderland Molenhoek Van der Valk de Molenhoek
Van der Valk de Molenhoek Van der Valk de Molenhoek
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Een heerlijk middagje shoppen in Nijmegen combineren met een mooie wandeling op de Mookerheide? Overnacht dan in Van der Valk Hotel Molenhoek. Dit viersterrenhotel ligt in een natuurrijke omgeving op steenworp afstand van de oudste stad van Nederland. De ideale locatie voor een heerlijk nachtje weg in een prachtig stukje Nederland.

  • Fiets- en wandelroutes
  • Gratis internet

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,7 (76 reviews)
priet
19 augustus 2019
Kamer prima, heel prettig de extra’s, douchecap enz. Alleen een kamer aan de weg kant veel lawaai. Het verkeer gaat maar door langs het hotel. Ontbijt heel goed, heel verzorgd.
infoetpH8N
16 augustus 2019
Het is jammer dat het slaap gedeelte aan de overkant van een drukke weg ligt. We kregen eerst een kamer aan de voorkant, dit was erg luidruchtig. Na overleg met de receptie kregen we een upgrade zonder aan de achterkant.
toonjaWx2B
14 augustus 2019
Zeer goed
ludo verheyen
12 augustus 2019
Tof hotel met alles er op en aan.
soerdjbali
06 augustus 2019
De kamer voldoet niet aan de maatstaven van een Van der Valk hotel. Niet voor herhaling vatbaar 🙄😶 Medewerkers bediening, receptie zijn wel toppers!!