Hotel Walram Hotel Walram
Hotel Walram Hotel Walram
Hotel Walram Hotel Walram
Hotel Walram Hotel Walram
Hotel Walram Hotel Walram
Hotel Walram Hotel Walram
Hotel Walram Hotel Walram
Hotel Walram Hotel Walram
Hotel Walram Hotel Walram
Hotel Walram Hotel Walram
Hotel Walram Hotel Walram
€ 44
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Relax 2 dagen samen en ontdek veelzijdig Valkenburg

Hotel Walram - Nederland - Valkenburg

Het voor Zuid-Limburg typische mergelgebouw, waarin Hotel Walram is gevestigd, is rustig gelegen aan de oevers van het riviertje De Geul. Omgeven door het Limburgse heuvellandschap en in de buurt van talloze bezienswaardigheden is dit hotel de ideale locatie voor een weekend weg.

  • 1 x overnachting in een standaard kamer
  • 1x bittergarnituur
  • Gratis wi-fi
  • Toegang tot het zwembad

    • € 9,00 veilingkosten

    Gemiddelde score 7,3 (21 reviews)
    1944andre
    19 februari 2019
    verblijf is in orde , kamers zijn oud maar héél proper , ontbijt is zéér in orde personeel heel vriendelijk spijtig dat er geen vermelding is voor parkeren ,betalende plaatsen via hotel aanwezig komen zeker terug
    anna12
    13 februari 2019
    Matig hotel, kleine stoffige kamer ondanks de update, matige ontvangst receptie, kom vooral niet voor drie uur aan, ontbijt redelijk, helaas beetje muffe broodjes. Voor ons eens maar nooit weer
    tonvandepol
    06 februari 2019
    budget kamer is een hotel niet waardig meer een jeugdherberg. leuke verwarring die ontstaat bij het in checken als iedereen een upgrade wil. wel keurig opgelost, verder een gedateerd hotel met alleen maar systeem plafonds jaren 90 zoals het hele hotel, echt niet van deze tijd meer krijgen waarschijnlijk hun derde ster omdat ze een zwembad hebben . verder vriendelijke bediening en service
    sneijers
    21 juni 2018
    De entree was letterlijk een bouwput. Een wirwar van gangen voordat de lift werd bereikt. Gamele kleine lift. Houte vloeren in de gangen die schuin afliepen en verborgen afstapjes hadde! Kleine kamer bovenin welke bloedheet was en met groezelig vloerbedekking. Snoer van de waterkoker was te kort omdat het stopkontakt bovenaan de muur zat! Om over de badkamer nog maar te zwijgen; vies en kapot. Wij zijn na bezichtiging van Valkenburg meteen weer huiswaarts gegaan en hebben niet overnacht in dit hotel. Kamer was zogenaamd een upgrade omdat het hotel vol zat maar voor ons voelde het als een downgrade. Ontzettende tegenvaller en NOOIT meer dit hotel. Duidelijk schreeuwend om modernisering.
    moelanuaD2
    27 maart 2018
    Zeer goed hotel met vriendelijk personeel, lekker ontbijt, alles naar wens wij komen zeker nog eens terug naar het mooie Valkenburg