Hotel Walram Hotel Walram
Hotel Walram Hotel Walram
Hotel Walram Hotel Walram
Hotel Walram Hotel Walram
Hotel Walram Hotel Walram
Hotel Walram Hotel Walram
Hotel Walram Hotel Walram
Hotel Walram Hotel Walram
Hotel Walram Hotel Walram
Hotel Walram Hotel Walram
Hotel Walram Hotel Walram
€ 44
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Relax 2 dagen samen en ontdek veelzijdig Valkenburg

Hotel Walram - Nederland - Valkenburg

Het voor Zuid-Limburg typische mergelgebouw, waarin Hotel Walram is gevestigd, is rustig gelegen aan de oevers van het riviertje De Geul. Omgeven door het Limburgse heuvellandschap en in de buurt van talloze bezienswaardigheden is dit hotel de ideale locatie voor een weekend weg.

  • 1 x overnachting in een standaard kamer
  • 1x bittergarnituur
  • Gratis wi-fi
  • Toegang tot het zwembad

    • € 9,00 veilingkosten

    Gemiddelde score 7,3 (32 reviews)
    luckylex
    08 mei 2019
    Budgetkamer en badkamer vrij klein. Ligging hotel perfect in centrum Valkenburg. Prima ontbijt.
    snoepske1
    06 april 2019
    Bij de inchecken aan de balie moesten wij bovenop de tax van 6,5€ nog eens 17€ betalen. ( barreceipt ) blijkbaar ook een soort van belasting. Is dat normaal? En wat voor belasting is dat? Voor de parking aan het hotel betaal je 11€ !!! per dag. De volgende dag als je uw wagen laat staan, betaal je voor een halve dag ( lees van 11u tot 15u ) 5€. Sta je iets langer, betaal je terug de volle 11€. Je kan tot 11u over uw kamer beschikken, doch voor 9u ( wij moesten nog gaan ontbijten ) stonden ze al aan onze deur voor de schoonmaak. Dit was een zeer vriendelijke vrouw, wat niet kan gezegd worden van de dame achter de balie. Bij ons was ook een tegoed bon voor bittergarnituur, hier heb ik nog achter moeten vragen, ook aan de bar was hierover een kleine discussie. Doch deze dame was ook zeer vriendelijk en we hebben onze garnituur gekregen. Heb al veel betere hotels gehad, waar ze niet laten voelen dat er een reservatie via hotelkamerveilingen is. Of toch dat was ons gevoel, Zou dit hotel echter aan niemand aanbevelen 😢
    sjefvaVRQj
    01 april 2019
    Prima verblijf gehad netjes geholpen en voor herhaling vatbaar
    charlievhelden
    25 maart 2019
    Kamers zijn wat gedateerd ,maar voor zo weinig geld mag je dan niet klagen.Het ontbijt is prima verzorgd. Wel jammer dat je als gast 11 Euro parkeergeld moet betalen op een stuk privé terrein achter het hotel.
    Hawipaard59
    25 maart 2019
    Droom plaatje van de budgetkamer op de folder..alleen de werkelijke kamer had meer weg van een nachtmerrie. Zo ontzettend klein, maar aan één kant toegang tot het bed en met schuin dak, daar kon ik echt niet mee uit de voeten. Heb dan ook mijn "onvrede" en vergelijk van de foto uitgesproken.....antwoord; "Mevrouw, geen enkel probleem U kunt zo upgraden". Ja, dat was niet mijn intensie, wilde gewoon een budgetkamer zoals op de foto....tja dat kon niet..er was wel nog een kleine kamer, die geen schuin dak had en je aan beide kanten het bed in kon ....dat dan maar genomen, maar heb nog steeds een nare nasmaak...lokkertje maar met hotelkamerveiling voucher word je echt in een achterkamertje gestopt! Zo jammer, want verder was echt alles goed .