Duitsland Olsberg Parkhotel Olsberg
Parkhotel Olsberg Parkhotel Olsberg
€ 62
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen genieten van de prachtige natuur in Sauerland

Parkhotel Olsberg - Duitsland - Olsberg

Verblijf drie dagen in het comfortabele Kurparkhotel in Olsberg en geniet van de prachtige natuur die Sauerland voor u in petto heeft. Maak een heerlijke wandel- of fietstocht door deze heuvelachtige streek of kom helemaal tot rust in de whirlpool van uw hotel.

  • 2 x overnachting in standaardkamer
  • 2 x luxe ontbijtbuffet
  • Vrij gebruik van zwembad en sauna

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,5 (81 reviews)
luuk123
21 september 2019
Prima hotel, diner buffet, prima ontbijt. Schoon, vriendelijke mensen, snelle service en mooie kamer.
A.J.Oliver
11 september 2019
Prima Hotel, wel gedateerd, eten was prima ,ontbijt goed, badkamer gedeelte verdient aandacht ,omgeving prima loopgebied
jo42haE3Xd
06 september 2019
Dat kon niet door gaan wegens Ziekte .
ajdereuver
06 september 2019
Kamer groot met balkon en schoon en het ontbijt is goed, alleen de koffie is minder, voor deze prijs voor 2 nachten mag je zeker niet klagen wij komen zeker nog een keer terug.
Gerrit Bark
01 september 2019
redelijk hotel moet hier en daar wel een beetje verf hebben