Duitsland Olsberg Parkhotel Olsberg
Parkhotel Olsberg Parkhotel Olsberg
€ 62
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen genieten van de prachtige natuur in Sauerland

Parkhotel Olsberg - Duitsland - Olsberg

Verblijf drie dagen in het comfortabele Kurparkhotel in Olsberg en geniet van de prachtige natuur die Sauerland voor u in petto heeft. Maak een heerlijke wandel- of fietstocht door deze heuvelachtige streek of kom helemaal tot rust in de whirlpool van uw hotel.

  • 2 x overnachting in standaardkamer
  • 2 x luxe ontbijtbuffet
  • Vrij gebruik van zwembad en sauna

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,7 (72 reviews)
janjanzG4f
09 juni 2019
Leuk hotel alleen drank en ontbijt zijn 40 procent duurder geworden in 4 maanden
lvdhurk
17 mei 2019
Prima hotel ! Vriendelijk personeel. Schone kamer. Zeer goed ontbijtbuffet. 2 minpunten : - geen ned. TV zenders. - te zachte matrassen.
truusoosting
23 februari 2019
Parkeren is een probleem vooral in de vakantie periode toen wij er waren, het stond vol met auto's en de dichtstbijzijnde plek was een stukje lopen. Voor mensen slecht ter been een probleem lijkt me. Ook jammer dat er speciale kamers zijn voor Hotelkamerveiling, dit hebben we nog niet eerder zo meegemaakt terwijl we geregeld boeken via Hotelkamerveiling. Het ontbijt was goed, er was voldoende keuze.
john76
15 februari 2019
Via een veiling twee dagen te gast geweest bij Parkhotel te Olsberg. Aan niets te merken dat dit een veiling boeking was; de ontvangst was vriendelijk, de kamers waren schoon, ruim en met balkon en er was een fijne sauna. Van het zwembad en het diner hebben we geen gebruik gemaakt; wel hebben we prima gegeten in Gasthof zur Post. Hotel ligt zeer kort bij het centrum, ontbijt is goed en volledig en wordt voortdurend aangevuld. Kortom, we hebben en paar mooie dagen gehad in HochSauerland; prijs/kwaliteit was meer dan uitstekend.
Pensionado48
19 januari 2019
Drie dagen doorgebracht in dit hotel. We hebben het erg naar ons zin gehad. Mooie ruime kamer met een balkon. Mooi uitzicht ook omdat het hotel in een park aan de Ruhr ligt. Heerlijk zwembad, helaas deden de bubbels het niet voor ons tweetjes. Aardige bediening, iets wat vorig jaar minder was! Prima ontbijtbuffet. Het diner buffet was goed, maar je kunt patat en groenten nooit zo goed warm houden. De ruimte waar je wat kunt drinken is erg gezellig, maar de hele dag staat de radio aan met muziek die wij niet te lang kunnen aanhoren, dus helaas een tweede consumptie zat er niet in. Misschien wat rustige licht klassieke muziek opzetten of de mooie Duitse muziek, Udo??