Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,8 (182 reviews)
marlayn
23 februari 2019
Mooi gelegen hotel met een ruime kamer en vriendelijk personeel. We werden wel helemaal in de verst gelegen kamer van het hotel geplaatst, terwijl het echt niet vol zat op een doordeweekse dag, maar de kamer zag er prima uit. Fris en schoon, lekkere boxspring bedden (iets te hard naar onze smaak, maar dit is persoonlijk) en een badkamer met Rituals producten. Heerlijk uitgebreid ontbijt buffet de volgende ochtend en vanuit het hotel konden we zo een mooie boswandeling maken. Het is een heel groot opgezet pand met heel veel aparte vergaderruimtes, het lijkt even een doolhof, maar je krijgt een duidelijke plattegrond mee van de receptie. Het hotel en vooral de locatie is zeker een aanrader!
Ell-y
22 februari 2019
Wij hebben een nachtje verbleven in hotel Mennorode. Dit is een hotel en tevens een congrescentrum. De hotelkamers zijn allen op de begane grond. Het hotel ligt prachtig aan de rand van het bos. De kamer was ruim en voorzien van veel faciliteiten (fohn, nespresso, heerlijke rituals producten), badkamer schoon, ruim genoeg. Het personeel is vriendelijk, behulpzaam en attent. In het hotel een aantal plaatsen waar je een heerlijk bakje koffie kunt intappen :-). Veel buitendeuren, zodat je ook vlakbij je kamer de auto kwijt kunt. Het ontbijt was super! Een gemoedelijk hotel en zeker voor herhaling vatbaar. Ook in de omgeving is van alles te ondernemen. Kortom, wij kunnen dit hotel aanraden. Ons enige minpunt is dat wij het erg warm vonden 's nachts.
waltmuSYKO
17 februari 2019
Mooi schoon hotel mooie kamers min punt geen gezellig zitje om wat te drinken, geen info te vinden over de omgeving
Coffinnail
17 februari 2019
Vriendelijke ontvangst aan de receptie. Ruime kamer met goede bedden / kussens en lekkere vloerverwarming. Goed ontbijt. Mooie ligging in mooie omgeving.
epbmjg
17 februari 2019
Erg gedateerd hotel, service aSM de receptie uitstekend. Tv in storing, interne telefoon naar receptie werkt niet. Kamer niet schoon !!! Eten en service in restaurant ver beneden de maat.