Hotel Oud Maren Hotel Oud Maren
Waarde €   145,00
€ 75

3 dagen gastvrijheid nabij Den Bosch

Hotel Oud Maren - Nederland

Geniet van Brabantse gastvrijheid bij Hotel Brasserie Oud Maren. Dit sfeervolle, rustige hotels is gevestigd in een karakteristiek pand in het Brabantse dorpje Maren. Het hotel is een uitstekend startpunt voor prachtige fiets- en wandeltochten door de waterrijke omgeving. Of wat dacht je van een uitstapje naar het nabijgelegen Den Bosch?

  • 2  een ontbijtbuffet
Gemiddelde score 7,9 (677 reviews)
hvwhgmn
28 november 2020
Prima plek om te overnachten in nabijheid van Den Bosch. Kamer voorzien van goede badkamer, lekkere bedden, tv , zitjes, incl. cooker om thee/koffie te maken. Rustige ligging. Mooie omgeving om te fietsen. Vriendelijke mensen bij ontvangst etc.
jvando0ka5
14 oktober 2020
Hotel Oud Maren is een eenvoudig hotelletje, goed onderhouden en schoon, met goede bedden en een prima keuken. Zeg nu zelf, meer heb je toch niet nodig? Jaap
hansanjo
31 mei 2020
Een prima kleinschalig hotel met vriendelijk personeel. Circa 200 meter van de maas en 600 meter naar pontveer waar je Zaltbommel aan de waal dichtbij vind. Prachtige omgeving.
Booycot
04 februari 2020
Best aardig voor de prijs. Spontane mensen.
francis1234
23 december 2019
3,0
Wij kwamen aan bij het hotel was het gesloten moesten telefonisch aangeven dat we voor de deur stonden,komt er iemand heb ook aan gegeven dat we dat nog nooit mee gemaakt hadden we zijn na de kamer gegaan maar waren er toen al klaar mee nee niet ons hotel vind het een vreemde manier van zaken doen kom je in een kul,donker,en koud hotel we zijn na huis gegaan jamner gadden er zin in .