Hotel Oud Maren Hotel Oud Maren
€ 19
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,60 p.p.p.n.   verblijfskosten

Brabantse gastvrijheid nabij Den Bosch

Hotel Oud Maren - Nederland

Geniet van Brabantse gastvrijheid bij Hotel Brasserie Oud Maren. Dit sfeervolle hotel is gevestigd in een karakteristiek pand in het Brabantse dorpje Maren. Het hotel is een uitstekend startpunt voor prachtige fiets- en wandeltochten door de waterrijke omgeving. Of wat dacht u van een uitstapje naar het nabijgelegen Den Bosch?

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,9 (667 reviews)
debestemoerman
09 september 2019
Leuk hotelletje, kamer basic maar schoon
Vivians
02 september 2019
Prima hotel
teunvaSTnU
15 augustus 2019
Goed hotel prima bedden. Prima ontbijt Geweldig diner Kip sate met patat en salade. Sparerib met patat en salade Voortreffelijk
R.J.A.
09 augustus 2019
Goed naar m`n zin gehad!
hpikkerij
05 augustus 2019
leuk hotel . goede bedden, lekker ontbijt en prima keuken. rustig gelegen prettige bediening . kortom een paar heerlijke dagen genoten van de brabandse gastvrijheid