Hotel Oud Maren Hotel Oud Maren
€ 44
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,60 p.p.p.n.   verblijfskosten

Brabantse gastvrijheid nabij Den Bosch

Hotel Oud Maren - Nederland

Geniet van Brabantse gastvrijheid bij Hotel Brasserie Oud Maren. Dit sfeervolle, rustige hotels is gevestigd in een karakteristiek pand in het Brabantse dorpje Maren. Het hotel is een uitstekend startpunt voor prachtige fiets- en wandeltochten door de waterrijke omgeving. Of wat dacht je van een uitstapje naar het nabijgelegen Den Bosch?

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,9 (665 reviews)
teunvaSTnU
15 augustus 2019
Goed hotel prima bedden. Prima ontbijt Geweldig diner Kip sate met patat en salade. Sparerib met patat en salade Voortreffelijk
R.J.A.
09 augustus 2019
Goed naar m`n zin gehad!
hpikkerij
05 augustus 2019
leuk hotel . goede bedden, lekker ontbijt en prima keuken. rustig gelegen prettige bediening . kortom een paar heerlijke dagen genoten van de brabandse gastvrijheid
j.oornink
24 juli 2019
alles was naar onze verwachting en het avond eten was behoorlijk royaal en goed personeel daar is niets op aan te merken en wij komen zeker nog een keer eten en slaap pen. ga zo door.
Leeuw37
21 juli 2019
Alles netjes en schoon. Goed en vriendelijk personeel. Minder makkelijk toegankelijk. Plezierig verblijf ervaren.