Nederland Gelderland Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,09 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het gastvrije Hof van Putten is prachtig gelegen vlak bij de uitgestrekte bossen van de veluwe. Maak mooie fiets- en wandeltochten, ga op koopjesjacht in Bataviastad, geniet van een spetterend bezoek aan Dolfinarium Harderwijk of beleef een dag vol avontuur in Walibi. Een ding is zeker, hier kom je volledig totrust.

  • Gratis gebruik infraroodsauna

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,9 (264 reviews)
ninnepin
13 mei 2019
Voor moederdag , zondag op maandag geweest. We hebben een ontzettend leuk weekend gehad hier. Kamer beneden met terras, en lekker in het zonnetje gezeten met een kop thee. Putten is heel leuk. Hotel zeer gezellig. 'sAvonds in het grand café een spelletje scrabble gedaan. Maandag gaan fietsen. Prachtig!! Kamer mooi, douche mooi en nieuw. Personeel aardig. Ontbijt goed, ontbijtruimte gezellig.
be.zaal-jongewaard
28 april 2019
Prachtig hotel, geweldige locatie en zeer vriendelijk personeel.
elly61
01 april 2019
Ben zelf al verscheidende keren naar hof van putten geweest super hotel mooie omgeving Laatste aankoop via hotelveiling ook weer hof van putten gekocht dit maal kado aan iemand gegeven omdat ik vond dat ze ook maar eens moesten ervaren hoe leuk het daar is De volgende veiling houden we weer voor ons zelf
vel1955
23 maart 2019
Als altijd: heerlijk in de Hof van Putten!
zangria53
22 maart 2019
Hotel Putten. Gastvrij ontvangen en zeer vriendelijk. Kamer netjes en ontbijt goed en lekker. Putten is een leuk plaatsje met op woensdag markt. Wij vinden het een aanrader. Bedankt en we komen zeker nog eens terug. Vr.gr M. Swildens