Nederland Gelderland Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,09 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het gastvrije Hof van Putten is prachtig gelegen vlak bij de uitgestrekte bossen van de veluwe. Maak mooie fiets- en wandeltochten, ga op koopjesjacht in Bataviastad, geniet van een spetterend bezoek aan Dolfinarium Harderwijk of beleef een dag vol avontuur in Walibi. Een ding is zeker, hier kom je volledig totrust.

  • Gratis gebruik infraroodsauna

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,9 (280 reviews)
conny1254
17 augustus 2019
Leuk hotel, badkamer basic. We hadden om kamer op begane grond gevraagd, is niet op gereageerd en ook niet gekregen, beetje jammer..
Hans Schurink
16 augustus 2019
Goed 3 *** hotel vlak bij de bossen en de hei. Goed ontbijt, schone kamers en vriendelijk personeel. Een kluisje op de kamer zou niet verkeerd zijn. De douche is verouderd, maar er mankeert niets aan. Als men deze een goede opknap beurt geeft, kan wat ons betreft, dit hotel voor **** in aanmerking komen.
meisjecloe
10 augustus 2019
Zeer comfortabel hotel, vriendelijk personeel. unieke ligging
joop boere
31 juli 2019
Door omstandigheden konden we niet gaan, maar in overleg met het hotels deze uit collanse doorgeschoven. Daarvoor bedankt.
lavandijk
19 juli 2019
prima fijn hoterl