België Antwerpen Antwerpen Van der Valk Antwerpen
Van der Valk Antwerpen Van der Valk Antwerpen
€ 85
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,40 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ontdek Antwerpen vanuit Van der Valk Hotel Antwerpen. Dit viersterrenhotel met wellnesscentrum is een uitstekende plek om te ontspannen na een dagje shoppen of sightseeing in het centrum. Antwerpen bruist van de gezelligheid en de leuke winkels; je hoeft in deze Vlaamse stad je dus niet te vervelen.

  • Gratis gebruik van wellness (gekleed)

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,40 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,3 (107 reviews)
regelink4
15 april 2019
Wij zijn zeer vriendelijk ontvangen, en het personeel is zeer vriendelijk. Het ontbijt was super goed verzorgt, en het avondeten was heerlijk. zeker een aanrader.
wduijnuXOC
14 april 2019
Vriendelijk personeel, lekker ontbijtbuffet, geluidsoverlast van de snelweg, erg Prijzig
Ellun4
24 maart 2019
Professioneel personeel en uitstekend ontbijt.
RodeKrullen
17 februari 2019
Wat een fantastisch hotel! Prachtige ligging, schitterende kamers, alleraardigst personeel én een immens vorstelijk ontbijt. Werkelijk alles wat je maar kunt verlangen! Aanrader!!
laylas3Kol
19 januari 2019
Heel vriendelijk ontvangst door het personeel. Kamer was heel ruim. Er werd geen probleem gemaakt van last minute nog 2 kinderbedden bij te zetten. Hadden kamer 717 vlak naast de lift, niets van gehoord. Pluspunt dat het bed ook 1 matras had. Het ontbijt was ongelooflijk! Dit is voor ons het grootste pluspunt. Nog nooit meegemaakt. Wij komen zeker terug!