België Antwerpen Antwerpen Van der Valk Antwerpen
Van der Valk Antwerpen Van der Valk Antwerpen
€ 85
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,40 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ontdek Antwerpen vanuit Van der Valk Hotel Antwerpen. Dit viersterrenhotel met wellnesscentrum is een uitstekende plek om te ontspannen na een dagje shoppen of sightseeing in het centrum. Antwerpen bruist van de gezelligheid en de leuke winkels; je hoeft in deze Vlaamse stad je dus niet te vervelen.

  • Gratis gebruik van wellness (gekleed)

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,40 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,2 (119 reviews)
lilianNrwS
02 augustus 2019
van der Valk is eigenlijk altijd goed. Het zal nog beter zijn als de kamers gerenoveerd zijn!
jeurissen50
16 juli 2019
Mooi hotel. Wel gedateerde kamers maar de kamers die al gerenoveerd zijn zien er prachtig uit. Ontbijt excellent. Wat een keus!!! Diner is beperkt in keus. Schnitel was onsmakelijk groot. Ligging van het hotel prima.
Fouzia Lilya
14 juli 2019
Gewoon perfect in alle opzichten! Zeker een aanrader.
Corriedemulder
08 juli 2019
Wij hebben deze reservering i o m vd Valk in Antwerpen verzet
HR21
06 juli 2019
Het was een mooie kamer netjes en heerlijk ontbijt gehad