Nederland Zuid-Holland Delft Hampshire Hotel Delft Centre
Hampshire Hotel Delft Centre Hampshire Hotel Delft Centre
€ 52
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Viersterrenluxe in romantisch Delft

Hampshire Hotel Delft Centre - Nederland - Delft

Ontdek de romantische stad Delft en geniet van een luxe verblijf in Hampshire Hotel-Delft Centre. Vanuit dit viersterrenhotel wandelt u in enkele minuten naar de prachtige oude binnenstad. Bewonder de vele cultuurhistorische gebouwen, slenter door de pittoreske straatjes en langs de sfeervolle grachten of pak een gezellig terrasje.

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,95 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,5 (51 reviews)
wegwijs
08 juli 2019
Hampshire Delft Centre werkt bij de receptie en in het restaurant met jonge en onervaren medewerkers. Er ging nogal wat niet zo best de drie nachten dat wij er waren. De manier waarop dat werd opgepikt, was niet goed, zeer niet in relatie tot de prijs voor 1 nacht, € 150,00 inclusief ontbijt. Jammer! Het meest vervelend was dat wij hadden gevraagd om een rustige kamer maar aan de voorzijde aan de drukke weg werden geplaatst. Raam open laten was geen optie maar de airco kon het niet aan (terwijl het nog maar 20graden was buiten!?).
HEBBES !
27 mei 2019
Hampshire Delft, ligging is perfect,parkeergarage, Delftse binnenstad en Delftse hout / hertenkamp/ natuur gebied zijn allen op loopafstand. Ontbijt was prima,vriendelijk personeel, de kamer was ruim en schoon, goede bedden,föhn, tv, toilet artikelen en koffie/ thee voorzieningen ! Mooi goed modern Hotel ... aanrader ! Wifi was niet goed op onze kamer, 4e verdieping, ons enige min punt, wel zo rustig !............... Delft is een prachtige stad, waar van alles te zien en te doen valt .... klein "Amsterdam" maar véél minder Hectisch ! Huur een fiets om de natuur achter het hotel te ontdekken.
Streverke
22 april 2019
super fijn hotel ruime kamer goede ligging dicht bij alle bezienswaardigheden prettig personeel al met al we hebben een top verblijf gehad en komen gauw weer terug dank m.v.g P en H
Karin Van Ammers
01 april 2019
Prima hotel, mooie ligging. Alleen jammer dat je de auto in een parkeer garage moet parkeren op eigen kosten.
rbrustaeh0
25 maart 2019
Zeer mooie hotel super ontvangen aan de balie en het ontbijt was zeer goed fijne ligging van het Hotel wat ik nadeel vindt dat het Hotel geen parking zelf