Nederland Limburg - NL Velden Hostellerie de Maasduinen
Hostellerie de Maasduinen Hostellerie de Maasduinen
€ 74
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,20 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen bourgondische gastvrijheid in Limburg

Hostellerie de Maasduinen - Nederland

Ervaar Limburgse gastvrijheid bij Hostellerie de Maasduinen. Dit kleinschalige hotel ligt in Arcen-Velden, net ten zuiden van Arcen en ten noorden van Venlo, op steenworp afstand van Nationaal Park de Maasduinen; een prachtig stukje Nederland om op de fiets te ontdekken. Of wat dacht u van een uitstapje naar de Kasteeltuinen en Thermaalbaden in Arcen of naar winkelparadijs Oberhausen?

  • 2 x een overnachting in een standaard kamer

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,20 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 6 (83 reviews)
jelle2
27 januari 2019
Een fijn en rustig hotel. Zeer behulpzame eigenaar en vriendelijk personeel. Veel wandelingen starten bij het hotel, omgeving is prachtig.
jennyklein
21 december 2018
Het was gedateerd en verschillende mankementen.Het ontbijt was netjes.Bedden waren wel schoon maar slechte matrassen.
yntze9876
16 december 2018
Ik ben niet geweest dus geen beoordeel
hgvander
03 december 2018
personeel was prima eten zeer goed heel lekker ijs bediening zeer goed zowel morgens als avonds kamer heel gewoon maar netjes en schoon
cornali
12 november 2018
Na een verblijf in v.d.Valk Molenhoek , voor hetzelfde geld,was dit wel een afknapper. toilet en douche gescheiden,dus geen handen wassen in het toilet,douche piepklein,geen mogelijkheid om je handdoek en kleding op te hangen of neer te leggen. TV uit het jaar 0, bijna net zo klein als mijn i-pad,beeld slecht ,tv moet eerst opwarmen. Bedden waren wel goed ,ontbijt krijgt een voldoende. Wij zijn echt niet kritisch ,vinden het overal prima wanneer het iets minder is. Maar hier komen wij niet meer terug.