Nederland Limburg - NL Velden Hostellerie de Maasduinen
Hostellerie de Maasduinen Hostellerie de Maasduinen
€ 75
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,20 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen bourgondische gastvrijheid in Limburg

Hostellerie de Maasduinen - Nederland

Ervaar Limburgse gastvrijheid bij Hostellerie de Maasduinen. Dit kleinschalige hotel ligt in Arcen-Velden, net ten zuiden van Arcen en ten noorden van Venlo, op steenworp afstand van Nationaal Park de Maasduinen; een prachtig stukje Nederland om op de fiets te ontdekken. Of wat dacht je van een uitstapje naar de Kasteeltuinen en Thermaalbaden in Arcen of naar winkelparadijs Oberhausen?

  • 2 x een overnachting in een standaard kamer

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,20 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 6,1 (87 reviews)
lunalansink
20 april 2019
Personeel erg vriendelijk Kamer nodig aan renovatie toe Ontbijt matig miste de muslie Dine was heerlijk
hieke
14 april 2019
Hotel is aan vernieuwing toe, Oude mini tv met op alle zenders slecht beeld. Restaurant ,een eenvoudig ontbijt .avond eten super.
appel34
10 april 2019
Relaxed hotel. Ouderwets. Maar goed
zinnia280
21 maart 2019
ontbijt was super en de medewerkers waren vriendelijk alleen de kamer was slecht, de bedden te klein en veelste kleine denkens ook maakte de kachel enorm veel geluid snachts en de douchekop zat niet vast voor de rest niks op aan te merken behalve dat het een beetje outdated was
vanders0eo
11 maart 2019
het hotel is sterk verouderd .....mengkraan kapot ........lampen kapot.......tv geen beeld (sneeuw)........slot van de kamerdeur zit los .....personeel erg vriendelijk en het ontbijt was goed .........dus het hotel een 5 ......maar het ontbijt en het personeel een 7+