€ 65
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,90 p.p.p.n.   verblijfskosten

  • Toegang tot fitnessruimte

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,4 (114 reviews)
Flaps1948
06 april 2019
Mooie kamer erg warm toen we aankwamen snel thermostaat naar 17graden gezet. Badkamer was van alles voorzien, heerlijke regendouche. Life cooking erg veel keus eten mag wel wat warmer gehouden worden. Super vriendelijk personeel overal. Ook de vermarkt is bezoekje waard. We komen graag terug
christ2JeC
03 april 2019
Fijn hotel. Lekker eten goede kwaliteit, vriendelijk personeel. Centraal gelegen.
MMKM47
29 maart 2019
Dit hotel is gedateerd, Vriendelijk personeel, sliepen in het bijhuis kamer 201met veel last van lawaai. drankservice op de gang werkte niet meer en VEEL te ver van Den Haag.Geen plaats meer in het restaurant voor het diner, heel veel mensen die niet in het hotel logeren, nochtans in de namiddag gevraagd of we moesten reserveren . . NIET NODIG was het antwoord.. Ontbijt is super, maar veel te weinig of geen BRUINE BROODJES
mariuswolsink
27 maart 2019
Fijn verblijf, mooie nette kamer, vriendelijk personeel en uitgebreid ontbijtbuffet. Kleine tip, de guest directory (informatie folder) heeft een duidelijke inhoudsopgave waar je wat kan vinden met pagina nummers. Echter zijn de pagina's zelfs niet genummerd... niet zo handig.
mathiljvrT
26 maart 2019
Prachtig hotel, keurig ontvangst. Kamer was mooi en schoon (op een verdwaalde kroonkurk na in een rare hoek), diner en ontbijt waren heerlijk met veel keus. Echt een aanrader.