Nederland Zuid-Holland Alphen aan de Rijn Van der Valk Hotel Avifauna
Van der Valk Hotel Avifauna Van der Valk Hotel Avifauna
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Luxe overnachting bij Vogelpark Avifauna

Van der Valk Hotel Avifauna - Nederland - Alphen aan de Rijn

Een dagje in Vogelpark Avifauna afsluiten met een comfortabele overnachting? Verblijf dan in het gelijknamige Van der Valk hotel. Dit luxe viersterrenhotel is tevens een prima uitvalsbasis voor leuke uitstapjes in de mooie omgeving, zoals een rondvaart door het Groene Hart of een bezoek aan historisch Leiden.

  • 2 vrijkaarten voor Avifauna
  • Toegang tot nieuwe fitnesscenter
  • Gratis entree tot naast hotel gelegen Casino Avifauna

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,7 (214 reviews)
laurens.schapendonk
19 augustus 2019
Wij hebben genoten in het de Valk hotel bij Avifauna. Ook het park is prachtig en een boottocht is zeker aan te raden. Het eten is perfect en de bediening ook. De slaapkamer is goed en ruim genoeg. Iedereen was behulpzaam
Petramaria
18 augustus 2019
Ik vond het dit jaar niet fijn omdat wij het snachts heel erg koud hebben gehad Ik heb dat gemeld bij de receptie en die zeiden doodleuk ja in de zomer staat de verwarmi g uit Schandalig want het was echt koud snachts
duijster2
16 augustus 2019
Gezellig en goed.
ahjmwiYb3U
13 augustus 2019
Zoals je van een Van der Valk hotel mag verwachten. Goed.
angelixpmW
10 augustus 2019
Nette schone kamer wel wat gedateerd, altijd fijn als je koffie en thee faciliteiten op de kamer hebt. Ligbad en douche en uitzicht over Avifauna, erg leuk. Heerlijk en uitgebreid ontbijt. Vriendelijk personeel in hotel en restaurant. Wij komen graag nog eens terug.