Nederland Overijssel Almelo Van der Valk Theaterhotel Almelo
Van der Valk Theaterhotel Almelo Van der Valk Theaterhotel Almelo
€ 162
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,35 p.p.p.n.   verblijfskosten

Droomt u er ook van om een keer te baden in luxe? Geniet dan van een onvergetelijke overnachting in de Romantische Jacuzzi Suite bij viersterrenhotel Van der Valk Theaterhotel Almelo. Voor het ultieme gevoel van luxe en ontspanning staat er midden in de kamer een ruime jacuzzi. Kortom, een nacht in deze bijzondere suite staat garant voor romantiek in een kamer met bubbelbad.

  • 1 x een overnachting in een Cupido Suite - kamer met bubbelbad
    De suite is o.a. voorzien van een luxe 2-persoons Jacuzzi, badkamer, föhn, minibar en kluisje
  • Gebruik van verwarmd binnenzwembad*
  • Vrij gebruik van sauna en stoomcabine
  • Toegang tot de fitnessruimte

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,35 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,3 (61 reviews)
lbonsing
10 januari 2019
Vele vd Valk geslapen. Dit Hotel vd Valk Theater Almelo geboekt na het kijken vd tv serie over de Valkjes. Maar wat een teleurstelling.Wij hadden vooruit gebeld en gevraagd tot hoe laat de restaurants open waren. Tot 10 uur werd ons medegedeeld. Wij arriveerden tegen 8 uur en vroegen gelijk bij inchecken om tafel te reserveren bij Dock19. Maar wat schetste onze verbazing. Kon niet meer!!!! We hadden ons zo erg hier op verheugd. Ten tweede het tapijt erg vies. Zochten een extra kussen en die had geen sloop erom. Daarna deur naar badkamer had van binnen kant geen afgedekte rand, was ruw hout. 'sMorgens met douchen zag ik dat de tegels in de douche aan lle 3 muren onder de schimmel zat, zelfs randje vd zeepdispenser. Ook de afzuiger zat bekant vol en er hingen stofdraadjes aan het plafond. Helaas dit bij uitchecken gemeld maar niets anders als OOOOh zo sorry. Wij rijden 2 en half uur om hier te slapen betaalden nog steeds genoeg geld al was het via Hotelkamerveiling. Zon verspilde tijd en geld an deze overnachting hier. 1 grote teleurstelling. En ik denk dat ik toch al zeker over de 100x in een vd valk heb geslapen.
broom0
22 december 2018
Heel veel geluidsoverlast tot laat in de nacht.
albundy
25 november 2018
een erg mooi hotel, uitstekend ontbijt, vriendelijk personeel, top
dixie116
23 november 2018
De kamer was gedateerd, heeft wel een opknap beurt hebben.
Brenda Kroes
20 november 2018
Mooi/modern (industriël)inrichting ..kamer eenvoudig maar prima ! Personeel vriendelijk!