België Antwerpen Antwerpen Van der Valk Antwerpen
Van der Valk Antwerpen Van der Valk Antwerpen
€ 144
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,39 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen Antwerpen vanuit een viersterrenhotel

Van der Valk Antwerpen - België - Antwerpen

Ontdek Antwerpen vanuit Van der Valk Hotel Antwerpen. Dit viersterrenhotel met wellnesscentrum is een uitstekende plek om te ontspannen na een dagje shoppen of sightseeing in het centrum. Antwerpen bruist van de gezelligheid en de leuke winkels; u hoeft zich in deze Vlaamse stad dus niet te vervelen.

  • Gratis gebruik van wellness (gekleed)

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,39 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,3 (104 reviews)
RodeKrullen
17 februari 2019
Wat een fantastisch hotel! Prachtige ligging, schitterende kamers, alleraardigst personeel én een immens vorstelijk ontbijt. Werkelijk alles wat je maar kunt verlangen! Aanrader!!
laylas3Kol
19 januari 2019
Heel vriendelijk ontvangst door het personeel. Kamer was heel ruim. Er werd geen probleem gemaakt van last minute nog 2 kinderbedden bij te zetten. Hadden kamer 717 vlak naast de lift, niets van gehoord. Pluspunt dat het bed ook 1 matras had. Het ontbijt was ongelooflijk! Dit is voor ons het grootste pluspunt. Nog nooit meegemaakt. Wij komen zeker terug!
MiSsz-Daantje
08 januari 2019
Super gehad
Cly
06 januari 2019
Een mooie en luxe van der valk verwacht, daarom ook niet naar de foto’s gekeken en recensies gelezen. Maar deze van de valk in Antwerpen stamt uit de jaren 90. Leek wel of ik even terug was in de tijd. Bij binnenkomst pasje van de deuropening in de pasjeshouder, zodat de lichten aangaan doen althans dachten we. Het bleek een kapotte hangende lampenknop te zijn nadat ik erop drukte. Ook geen stopcontact naast de bed, om de telefoon op te laden. Daarom ook vergeten de wekker te zetten, dus te laat voor het ontbijt. 10.51 wakker geworden op zondag, 9 minuten voor het ontbijt stopt. Dus geen ontbijt gehad, dat was erg jammer. Ik houd van een hotel, omdat ik het ontbijt zo lekker vind van Van der valk. Eigen schuld natuurlijk, maar was fijner geweest als het ontbijtbuffet op zondag om 12.00 eindigt. 89€ betaald, voor een hotel die het zeker niet waard is. Ik heb gelukkig wel geleerd, dat ik in België niet meer uit moet gaan op een keten in dit geval Van der valk, omdat die in NL wel beter is. Verder gratis parkeren en gratis flesjes spa blauw, zijn wel weer een pluspunt. Minibar/ koelkast is ook leeg. En eten bestellen kan ook niet eens met online betalen of sommige hebben geen meeneem pinautomaat. Dus als je geen contant geld bij je hebt kan je niet aan iets te eten komen. Was fijn geweest als er wel wat snickers of een twix in de minibar/koelkast lag. Ook was het fijner geweest als er een raam in zat ipv van alleen een schuifdeur. Pluspunt vond ik wel weer dat er op de raam als waarschuwing stond: gelieve geen kinderen alleen in de kamer lagen. Misschien kom ik wel nog een keer terug als het helemaal gerenoveerd is. Maar tot alles helemaal zo als NL is, kom ik er in ieder geval niet.
monkey1968
05 januari 2019
Zeer vriendelijk personeel Hotel wat gedateerd Restaurant heeft dure kaart en vond het niet erg lekker Ontbijt erg goed,alleen vreselijk druk en lange rijen bij de koffie