Nederland Limburg - NL Gulpen Gasthof Euverem
Gasthof Euverem Gasthof Euverem
€ 57
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen bourgondisch genieten in Zuid-Limburg

Gasthof Euverem - Nederland - Gulpen

In het Bourgondische Gulpen, bekend om haar Gulpener bier, vindt u Gasthof Euverem. Dit gezellige gasthof is een ideaal startpunt voor mooie fiets- en wandeltochten in het schitterende Zuid-Limburgse heuvellandschap. In een straal van slechts 15 kilometer liggen gezellige winkelsteden.

Een 3-daags arrangement voor 2 personen

  • 2 x een overnachting in een comfortabele kamer met boxspring bed
  • 2 x een Limburgs ontbijt
  • Gratis gebruik afsluitbare garage voor motoren en fietsen
  • Zelfgemaakte wandelroutes verkrijgbaar bij de receptie

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8 (89 reviews)
februari 1953
19 april 2019
Hele goede ontvangst,we kregen een kamer met balkon. Kamer was netjes ,ontbijt simpel maar voor zo'n lage prijs was het prima.
henkvos30653
18 april 2019
De ontvangst was gastvrij. Het ontbijt en diner waren goed. De kamer was groot genoeg. Helaas was het scharnier van het raam kapot zodat we geen raam open konden zetten.Hetgeen uiteraard niet erg fris is. Er werd geen alternatieve kamer aangeboden. Toch ishet hotel.voor herhali g vatbaar.
jvanderveld
13 april 2019
Zeer vriendelijke mensen. Ontbijt is okay, maar niet top.
Jeanne A.
11 april 2019
Wat een gezellig hotel is dit. Eenvoudig, maar schoon en met heel vriendelijk personeel. Aanrader is het diner in het hotel te gebruiken. Heerlijk. Lekker rustige omgeving, waar je prachtige wandelingen kunt maken. Echt een plek om vaker naar toe te gaan.
Rudy Claessens
10 april 2019
Gemoedelijk hotel,heel vriendelijk personeel,fantastisch eten..je voelt je er thuis Parking ok.;Wifi ok..