Nederland Limburg - NL Horst Parkhotel Horst
  • Inclusief ontbijt
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 55
Deze veiling is nog niet gestart...
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van een heerlijk verblijf aan het water. In het hart van het land van Peel en Maas ligt het prachtige Parkhotel Horst Dit luxe viersterrenhotel met wellnessfaciliteiten is een uitstekende uitvalsbasis voor schitterende fietstochten door het Noord-Limburgse natuurlandschap. Natuurliefhebbers kijken hier hun ogen uit!
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x overnachting in standaard hotelkamer
  • 1 x ontbijtbuffet
  • Gratis draadloos internet
  • Gratis parkeren
  • Gebruik van verwarmd binnenzwembad

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,75 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,5 (102 reviews)
Liliane Rosselle
17 juni 2019
9
Heel goed hotel,lekker ontbijt, en heel ruime kamers
Snelvis
05 juni 2019
7
Dit hotel is gunstig gelegen en heeft aan de achterzijde een fraai uitzicht over een meertje en bosgebied. De kamer was comfortabel maar de inrichting is enigszins gedateerd. Prima en uitgebreid ontbijt.
jy.verbrugge8
03 juni 2019
9
Het Parkhotel heeft ons zeer tevreden gesteld. De Kamer was picobello in orde en we hebben genoten van het uitgebreid ontbijt. Zeer vriendelijke bediening. Zeer aan te bevelen.
Mopje 10
03 juni 2019
7
Bij aankomst stond er geen kamer gereserveerd voor ons! Gelukkig waren er nog kamers vrij. Onze kamer viel wel erg tegen, vreselijke vuile vloerbedekking, badkamer ook niet netjes. Ontbijt redelijk goed.
HenkLevering
30 mei 2019
7
Mooi en goed hotel, kamers zijn altijd top. Eten geweldig. Jammer dat wij moeilijk in slaap konden komen vanwege de hade muziek van een bruiloft elders in het hotel.


Beschikbare aankomstdagen


 
Copyright © 2019 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten