Nederland Limburg - NL Horst Parkhotel Horst
  • Inclusief ontbijt
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 55
Deze veiling is nog niet gestart...
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van een heerlijk verblijf aan het water. In het hart van het land van Peel en Maas ligt het prachtige Parkhotel Horst Dit luxe viersterrenhotel met wellnessfaciliteiten is een uitstekende uitvalsbasis voor schitterende fietstochten door het Noord-Limburgse natuurlandschap. Natuurliefhebbers kijken hier hun ogen uit!
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x overnachting in standaard hotelkamer
  • 1 x ontbijtbuffet
  • Gratis draadloos internet
  • Gratis parkeren
  • Gebruik van verwarmd binnenzwembad

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,75 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,4 (105 reviews)
bovenkarspel
12 juli 2019
8
Een heel mooi hotel mooie lokatie we waren er voor de 2e keer lekker frans balkonnetje heerlijk zwembad en een heel goed bed en prima ontbijt een aanrader
dvd0410
09 juli 2019
8
Het is een mooi en goed hotel met vriendelijk personeel en een goed restaurant. Het ontbijt kan iets beter maar is goed
Honfleur0707
07 juli 2019
8
Mooi hotel op mooie locatie. Voor een upgrade extra betaald. Mooie hoek kamer, helaas zonder balkon. Goede bedden en kussens. Jammer genoeg deden 2 van de 3 zeepdispensers het in de badkamer niet (lastig als je al onder de douche staat) . En er was geen mini koelkast op de kamer. Een passpiegel zou ook wel fijn zijn. Ontbijt was luxe en lekker.
Liliane Rosselle
17 juni 2019
9
Heel goed hotel,lekker ontbijt, en heel ruime kamers
Snelvis
05 juni 2019
7
Dit hotel is gunstig gelegen en heeft aan de achterzijde een fraai uitzicht over een meertje en bosgebied. De kamer was comfortabel maar de inrichting is enigszins gedateerd. Prima en uitgebreid ontbijt.


Beschikbare aankomstdagen


 
Copyright © 2019 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten