Nederland Friesland Goutum Campanile Hotel Leeuwarden
Campanile Hotel Leeuwarden Campanile Hotel Leeuwarden
€ 82
Exclusief € 9,00 veilingkosten

3 dagen In de hoofdstad van Friesland

Campanile Hotel Leeuwarden - Nederland - Goutum

Ontdek de hoofdstad van Friesland vanuit Campanile Hotel & Restaurant Leeuwarden. Dit hotel is een uitstekende uitvalsbasis voor een bezoek aan het sfeervolle centrum van Leeuwarden of om de waterrijke provincie Friesland te verkennen. Wat dacht u van een boottocht op de Friese meren of de historische Elfsteden per fiets ontdekken?

  • 2 x een overnachting in een standaard kamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,3 (61 reviews)
fordje
19 mei 2019
Prima hotel ,vriendelijk personeel, goed ontbijt schone kamer alleen 1 min puntje was een erg hard bed.
mamayk
07 april 2019
Zeer slechte bedden en enorm gehorig Wel heel gastvrij en lieve bediening
pino15
23 maart 2019
Wat oud hotel maar prima erg aardige mensen.
Ellyklap
18 februari 2019
een nette en eenvoudig hotel . onbijt goed
aadkeet
22 november 2018
Een beetje gedateerd hotel, maar alles werkte. De ruimte tussen het bed en de muur is ongeveer 20 cm. Dit is wel ERG krap. Verder goed geslapen, de kwaliteit van de TV is uitstekend. Dineren in het restaurant was een verrassing, prima kwaliteit en dito bediening. Al met al een prima hotel gezien de prijs/ kwaliteit.