Nederland Friesland Goutum Campanile Hotel Leeuwarden
Campanile Hotel Leeuwarden Campanile Hotel Leeuwarden
Waarde €   64,00
€ 42
Ontdek de hoofdstad van Friesland vanuit Campanile Hotel & Restaurant Leeuwarden. Dit hotel is een uitstekende uitvalsbasis voor een bezoek aan het sfeervolle centrum van Leeuwarden of om de waterrijke provincie Friesland te verkennen. Wat dacht u van een boottocht op de Friese meren of de historische Elfsteden per fiets ontdekken?

Gemiddelde score 6,3 (64 reviews)
gerarda1950
04 januari 2020
Wij vonden de kamer (in hotel Campanile, Goutum) erg klein, té klein.. en het was er bloedheet. Nadat we de radiator hadden uitgezet en het raam open gedaan, bleef het erg warm. Geen fauteuil, alleen 2 rechte stoelen aan een bureaublad. Niet geschikt om er een deel vd avond in door te brengen.. Ontbijt was wel in orde
Angelique Hietbrink
02 januari 2020
Schone kamer. Echt voor even op doorreis. Het was schoon maar wel wat oud-bollig. Beetje op zijn Amerikaans. Elke kamer heeft een eigen ingang. Ontbijt was goed.
A van der Starre
14 oktober 2019
Het hotel is inderdaad sterk verouderd zoals u ook in andere reviews kunt lezen. Het is wel heerlijk schoon en supervriendelijk personeel. Wij waren echt te laat voor het ontbijt (ons verslapen...door de fijne bedden) Toen bood het personeel aan dat ze wel even wat dingen voor ons op een bord wilden leggen en kregen we toch een heerlijk ontbijt met koffie en sap. Dus service is echt goed!
fordje
19 mei 2019
Prima hotel ,vriendelijk personeel, goed ontbijt schone kamer alleen 1 min puntje was een erg hard bed.
mamayk
07 april 2019
Zeer slechte bedden en enorm gehorig Wel heel gastvrij en lieve bediening