Nederland Zuid-Holland Gouda Campanile Hotel Gouda
Campanile Hotel Gouda Campanile Hotel Gouda
Waarde €   148,00
€ 83

Combineer de stadse gezelligheid in Gouda met de mooie natuur in het Groene Hart tijdens een verblijf in Campanile Hotel & Restaurant Gouda. Dit hotel is gunstig gelegen ten opzichte van het historische stadscentrum en de Reeuwijkse Plassen. Ontdek tijdens een stadswandeling de eeuwenoude Goudse historie en laat u verrassen door de charme van deze kaasstad.

  • 2 x een overnachting in een standaard kamer
Gemiddelde score 7,1 (76 reviews)
Anita van Berkel
01 juni 2020
Het ontvangst in het Campanile hotel in Gouda was uitermate goed. Het hotel zelf is gedateerd en simpel. Ontbijt werd vooraf gemaakt waarna het opgehaald kon worden. Het was voldoende maar het brood was bewaard in de koeling en niet vers. Geen roomservice, begrijpelijk maar zorg vooraf dan voor voldoende handdoeken. Voor ons niet voor herhaling vatbaar.
riessen
22 mei 2020
Personeel erg aardig, hotel is echt gedateerd
Jitske Zeisseink
03 maart 2020
Vriendelijk personeel, prima kamers en heerlijk gegeten.
Toby63
27 november 2019
Wij zijn in het Campanile Hotel Gouda geweest. Het is basic.. Het meeste personeel was vriendelijk. De bedden zakten door, en de badkamer was niet schoon....zwart op de plinten... Het ontbijt was een voldoende.... De eetzaal was koud omdat de deur naar de hal constant open stond.
hansbouwman
25 november 2019
Zeer netjes hotel. Ben zeer tevreden geweest. Absoluut een aanrader en ga ik zeker vaker naar toe als ik daar weer in de buurt moet zijn. Heel netjes en verzorgd. Lift aanwezig.