Nederland Utrecht Amersfoort Campanile Hotel Amersfoort
Campanile Hotel Amersfoort Campanile Hotel Amersfoort
€ 82
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen sfeervol Amersfoort verkennen

Campanile Hotel Amersfoort - Nederland - Amersfoort

Op zoek naar een hotel in Amersfoort? Campanile Hotel & Restaurant Amersfoort biedt een uitstekende uitvalsbasis voor fietstochten door de natuur en voor een bezoek aan het historische centrum van Amersfoort. Maak een rondvaart door de sfeervolle grachten, ga shoppen of bezoek het Mondriaanhuis.

  • 2 x een overnachting in een standaard kamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,4 (87 reviews)
mrchhn218
13 mei 2019
Misschien wat gedateerd, maar alles schoon en alles werkt. Vriendelijke medewerkers. Je kunt er met een gerust hart overnachten en ontbijten.
chruf
29 maart 2019
Het hotel is oud en gedateerd; snakt naar nieuwe vloerbedekking. Vlekkerig. Badkamer vies: stinkt! Ontbijt was prima.
Agnes1234
27 februari 2019
Het hotel lag behoorlijk uit het centrum, met de fiets vanaf het Centraal station was het in de avond in het donker moeilijk te vinden. Die vreemde geur als je binnenkomt viel mij ook meteen op maar vreemd genoeg eenmaal binnen raak je eraan gewend. De kamer was niet zo groot, maar lekker bed, badkamer met alles er op en er aan en van het verkeer buiten op de snelweg heb ik geen last gahad. Het personeel was vriendelijk en het ontbijt goed. Er waren niet veel gasten en daar was het ook op afgestemd, geen scrambled eggs en ik had het laatste gekookte ei. Ontbijt tot half 10 maar uitchecktijd daarentegen ruim: 12 uur.
Kirst60
18 februari 2019
Klein en simpel hotel. Alles was er. Helaas stonk de badkamer enorm naar rioollucht.
cvdort3mXC
26 januari 2019
Na de slechte recensies vonden we het hotel meevallen. We hadden geen last van lawaai, maar er waren niet veel gasten. We kennen het Campanile concept en dit hotel week niet negatief af. Het hotel heeft een grote parkeerplaats en ligt de oprit naar de A1 ca. 2 km westelijk van de kruising met de A28.