Nederland Zuid-Holland Scheveningen Bilderberg Europa Hotel Scheveningen
Bilderberg Europa Hotel Scheveningen Bilderberg Europa Hotel Scheveningen
€ 75
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 5,55 p.p.p.n.   verblijfskosten

Vlak bij de boulevard en het strand van Scheveningen, vindt u het prachtige Bilderberg Europa Hotel. De bruisende badplaats bij Den Haag staat bekend om haar brede boulevard, het beroemde Circustheater en natuurlijk De Pier. Na een dagje natuur of cultuur biedt dit viersterrenhotel alle faciliteiten voor volledige ontspanning.

  • 1 x het Bilderberg ontbijt
  • Gebruik van verwarmd binnenzwembad, sauna en Turks stoombad
  • Gebruik van fitnessfaciliteiten
  • Toegangskaarten tot Holland Casino

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 5,55 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8 (91 reviews)
Leen305
02 november 2018
Heel goed hotel, kamers zeer goede bedden en regendouche , vriendelijk personeel Prima ligging Perfect hotel in Scheveningen
Tomawens
01 november 2018
Een heerlijk hotel, goede en vriendelijke service. Een heerlijke uitvalsbasis voor een lekkere uitwaai-weekend op het strand.
elise_vera
11 oktober 2018
De ligging van het hotel is super. De lobby/restaurant ziet er super mooi uit. Verder is het hotel gedateerd. Wij hadden kamer 528, de gang naar de kamer was heel laag. Ik denk max 2 meter hoog. Dus als je lang bent, wees voorzichtig. Onze kamer was netjes, tv op mooie manier opgehangen, nog een klein bureautje wat plezierig was. De badkamer klein, soort servetjes als wc-papier, geen toiletborstel. Bed lag voor mij goed, maar mijn man heeft veel rugklachten voor hem lag het niet fijn. Ontbijt vond ik erg lekker. Personeel is vriendelijk.
Lotjebroek
10 oktober 2018
Goed gelegen, aangenaam hotel. Niet meer, niet minder.
bulletman666
25 september 2018
scheveningen bouwput op het moment