Nederland Zuid-Holland Scheveningen Bilderberg Europa Hotel Scheveningen
€ 75
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 5,55 p.p.p.n.   verblijfskosten

Luxe en uitwaaien in bruisend Scheveningen

Bilderberg Europa Hotel Scheveningen - Nederland - Scheveningen
Vlak bij de boulevard en het strand van Scheveningen, vindt u het prachtige Bilderberg Europa Hotel. De bruisende badplaats bij Den Haag staat bekend om haar brede boulevard, het beroemde Circustheater en natuurlijk De Pier. Na een dagje natuur of cultuur biedt dit viersterrenhotel alle faciliteiten voor volledige ontspanning.

  • 1 x het Bilderberg ontbijt
  • Gebruik van verwarmd binnenzwembad, sauna en Turks stoombad
  • Gebruik van fitnessfaciliteiten
  • Toegangskaarten tot Holland Casino

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 5,55 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

c disveld
aug 20, 2016
Zeer goed
c disveld
aug 20, 2016
Zeer goed
jvanderveld
aug 17, 2016
Prima hotel. Zwembad beetje verouderd. Goede kamer. Zeer goed ontbijtbuffet. Korte loopafstand naar strand. Scheveningen zelfs is trouwens wel heel erg vergane glorie en lelijk. Waarbij de pier juist weer een prachtig nieuw leven krijgt ingeblazen.
deboedUrzI
aug 06, 2016
het hotel ligt aan de weg, direct bij het strand. Het is een groot goed onderhouden hotel. Met erg vriendelijk, behulpzaam personeel. De kamers waren ruim, netjes, met een nette badkamer. Het ontbijt is erg goed en zeer uitgebreid.
vand2324
jul 16, 2016
prima locatie. kamers aan de kleine kant .goed ontbijt
twegen
mei 18, 2016
Net hotel, 2 minuten van het strand af. Je wordt keurig netjes ontvangen en alles is goed geregeld. Kamer niet al te ruim maar wel compleet en schoon. Ontbijt is af je mist niks en het wordt goed bijgevuld. Er is in Scheveningen voldoende te doen met goed en slecht weer. Waren 2 super dagen en we gaan hier zekers weer keer naar terug.
willin
okt 11, 2014
Nog nooit zon slechte kamer gehad (413)!! Knop van het bubbelbad deed het niet. We moesten lang wachten op warm water ( gelukkig was er een aardige en snel personeelslid die ons heeft geholpen) er zat een snee van min.een meter in het bed, de bedden waren doorgezakt....dus opgestaan met rugpijn. Er lag een dode muis op het balkon. Voegen van de badkamer waren er veelal uit, grote barst in de wasbak, lekage vlekken. Teveel om op te noemen...Normaal zijn we best snel tevreden maar dit was echt slecht. We hadden zelfs bijbetaald voor een grotere (betere) kamer. Voor ons nooit meer een hotel bilderberg!!
Antonia HOF
jul 18, 2014
Hotel Bilderberg Europa te Scheveningen (Den Haag). Wat een kwaliteit!!! Super kamer met balkon, een separate plaats op je hotelkamer voor de zakelijke concentratie. Goed gefaciliteerd!!!! Zeer zeker voor meer herhalingen vatbaar. Veel goeds en succes, Marcel en Mieke uit Aarle-Rixtel. P.s. de ligging, men is in een paar minuten op de boulevard. Goed hé.
ANNA2508
jan 08, 2014
De kamer waar wij in zaten vonden we klein en geen deur voor de badkamer, de stoelen die er stonden zaten vlekken op niet echt aangenaam.wij hebben hier al wel eerder gelogeerd maar hadden betere kamers die er keurig uitzagen. Volgens ons als je via Hotel Kamer Veiling besteld krijg je mindere kamers en dat is wel erg jammer! Verder hebben we van een prima ontbijt genoten en het personeel is ook vriendelijk en behulpzaam. Anna
frans.rOnH
jan 06, 2014
Samen met mijn zoontje naar het Kerstcircus in den Haag. Dan is een Hotel in Scheveningen een uitstende uitvalsbasis. Dit Bilderberg hotel is sterk veroudert maar het uiterst vriendelijke personeel maakt dit ruimschoots goed. Mijn mond viel open van verbazing toen ik bij aankomst een vriendelijke hand kreeg van de receptioniste en allervriendelijkst welkom werd geheten. De kamers zijn heel eenvoudig en sterk gedateerd. Het bad in de badkamer staat scheef en de kitranden zijn zwaar beschimmelt. het ontbijt is dan weer meer als uitstekend. Een heel vriendelijke dame begroet je en vraagt of je een ommeletje op maat wilt..... Parkeren is duur €20,00 per dag in de plaatselijke parkeergarage. Ligging tov het strand is perfect. Al met al word dit hotel gedragen door het vriendelijke personeel want het geheel is zwaar achterhaald.