Nederland Zuid-Holland Den Haag Babylon Hotel Den Haag
  • Inclusief ontbijt
Babylon Hotel Den Haag Babylon Hotel Den Haag
Babylon Hotel Den Haag Babylon Hotel Den Haag
Babylon Hotel Den Haag Babylon Hotel Den Haag
Babylon Hotel Den Haag Babylon Hotel Den Haag
Babylon Hotel Den Haag Babylon Hotel Den Haag
Babylon Hotel Den Haag Babylon Hotel Den Haag
Babylon Hotel Den Haag Babylon Hotel Den Haag
Babylon Hotel Den Haag Babylon Hotel Den Haag
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 174
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,35 p.p.p.n.   verblijfskosten

3-daagse luxe stedentrip in Den Haag

Babylon Hotel Den Haag - Nederland - Den Haag
Biedgeschiedenis
 
 
U kunt alleen hele bedragen bieden
 
Genieten van de zon, slenteren langs de boulevard, gezellig iets eten of drinken in één van de vele strandtenten of uitgebreid shoppen? De keuze is aan jou. Het 4-sterren Babylon Hotel Den Haag is gelegen in het centrum van Den Haag naast het Centraal Station op 10 minuten afstand van het bekendste strand van Nederland: het strand van Scheveningen.
Arrangement
  

Een 3-daags arrangement voor 2 personen: 

  • 2 x een overnachting 
  • 2 x een ontbijtbuffet
  • Gratis Wifi

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 3,35 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,7 (44 reviews)
marjanwolff
22 mei 2019
9
Mooi hotel. We zouden slapen in een kamer op de hoogste verdieping; dat lukte niet vanwege het lawaai van de airco op het dak. Naar de receptie gebeld en we kregen toen een prachtige suite op een lagere verdieping. Hulde!
coby44
26 april 2019
7
goed hotel maar met auto lastig door te weinig parkeerplaatsen voor de deur, we moesten via de parkeergarage en een stuk over babylon met de koffer. Het was ook slecht aangegeven.
robin12345
13 maart 2019
9
Al jaren komen we met veel plezier bij jullie voor een weekendje of soms voor een nacht.De ligging de kamers , en het vriendelijk personeel , daar komen we voor.Als we vragen voor een voorkeur kamer wordt het meestal voor ons geregeld. Recent hebben we drie dagen geboekt als verrassing voor onze dochter voor een speciale gelegenheid. Ze kreeg zelfs een upgrade kamer met het uitzicht op het bos. Geweldig deze verrassing.! Babilon is voor ons als thuis komen.
robin12345
06 maart 2019
9
goed hotel
RodeKrullen
04 maart 2019
10
Fantastisch hotel, vorstelijk ontbijt, perfecte locatie, mooie ruime kamers, alleraardigst personeel!


Beschikbaarheid


 
Copyright © 2019 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten