Nederland Zuid-Holland Den Haag Babylon Hotel Den Haag
Babylon Hotel Den Haag Babylon Hotel Den Haag
Waarde €   120,00
€ 95
Genieten van de zon, slenteren langs de boulevard, gezellig iets eten of drinken in één van de vele strandtenten of uitgebreid shoppen? De keuze is aan jou. Het 4-sterren Babylon Hotel Den Haag is gelegen in het centrum van Den Haag naast het Centraal Station op 10 minuten afstand van het bekendste strand van Nederland: het strand van Scheveningen.

Een 2-daags arrangement voor 2 personen:

Gemiddelde score 8,8 (63 reviews)
irisrooks
31 mei 2020
Prima hotel in het centrum, naast centraal station. Auto kun je naast de parkeergarage parkeren dagkaart a €25,00. We werden hartelijk welkom geheten. De kamer is niet ruim maar voor 'n nacht is hij prima. En natuurlijk maakt 'n ruim balkon het goed.
wilmke67
23 mei 2020
Prachtig hotel. Goede ligging. Hele mooie kamer. Heerlijk kopje koffie en thee op de kamer. Vriendelijke receptie medewerksters. Wij komen zeker terug!
u0067r5
23 mei 2020
Een erg leuk hotel met het meest vriendelijke personeel wat ik ooit heb meegemaakt, niet 1 bepaalde ploeg ofzo maar letterlijk iedere werknemer. Top!!
Tim.cremers
22 mei 2020
Fantastische service. Schone kamers. Erg klantvriendelijk. Bedden enige minpuntje, zijn erg soft.
Carlavdvelde123
22 mei 2020
Heel goed hotel.wij kregen een kamer met balkon Fijn konden we buiten ontbijten omdat de ontbijtruimte in open was i.v.m corona Gr carla