Nederland Zuid-Holland Den Haag Babylon Hotel Den Haag
  • Inclusief ontbijt
Babylon Hotel Den Haag Babylon Hotel Den Haag
Babylon Hotel Den Haag Babylon Hotel Den Haag
Babylon Hotel Den Haag Babylon Hotel Den Haag
Babylon Hotel Den Haag Babylon Hotel Den Haag
Babylon Hotel Den Haag Babylon Hotel Den Haag
Babylon Hotel Den Haag Babylon Hotel Den Haag
Babylon Hotel Den Haag Babylon Hotel Den Haag
Babylon Hotel Den Haag Babylon Hotel Den Haag
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 95
Deze veiling is nog niet gestart...
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,35 p.p.p.n.   verblijfskosten

Genieten van de zon, slenteren langs de boulevard, gezellig iets eten of drinken in één van de vele strandtenten of uitgebreid shoppen? De keuze is aan jou. Het 4-sterren Babylon Hotel Den Haag is gelegen in het centrum van Den Haag naast het Centraal Station op 10 minuten afstand van het bekendste strand van Nederland: het strand van Scheveningen.
Arrangement
  

Een 2-daags arrangement voor 2 personen: 

  • 1 x een overnachting 
  • 1 x een ontbijtbuffet
  • Gratis Wifi

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 3,35 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,7 (48 reviews)
vandee
15 juli 2019
9
Prima hotel. Heel lekker ontbijt met een hoekje streekproducten. Geen last van geluid van verkeer/openbaar vervoer. Zeker voor herhaling vatbaar.
margandre28
17 juni 2019
9
We hebben een heerlijk verblijf gehad in hotel Babylon. Het personeel is zeer vriendelijk en geeft je een welkom gevoel. Onze schone kamer had een ietwat donkere inrichting, maar dat werd goedgemaakt door het grote balkon. Het hotel ligt vlakbij het Centraal Station en op loopafstand van het centrum. Parkeren kan bij het naastgelegen Q-Park, via het hotel is een korting mogelijk van 20% (normale prijs 28 euro per dag). Ontbijt is goed. Dit hotel is zeker aan te bevelen.
MG Janssen
15 juni 2019
9
Een prima hotel met HEEL vriendelijk en behulpzaam personeel. Vanaf binnenkomst word je heel vriendelijk welkom geheten en doet men er alles om je een heerlijk verblijf in het hotel en Den Haag te bezorgen. Een pluim voor al het personeel
kerst123
09 juni 2019
8
Prima hotel. Behulpzaam en voorkomend personeel. Lekker ontbijt. Goede kamer, bedden met toebehoren .
marjanwolff
22 mei 2019
9
Mooi hotel. We zouden slapen in een kamer op de hoogste verdieping; dat lukte niet vanwege het lawaai van de airco op het dak. Naar de receptie gebeld en we kregen toen een prachtige suite op een lagere verdieping. Hulde!


Beschikbare aankomstdagen


 
Copyright © 2019 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten