Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,85 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnacht en geniet aan de boulevard van Zandvoort

Palace Hotel - Nederland - Zandvoort

Het viersterren Palace Hotel Zandvoort ligt aan de boulevard van Zandvoort op enkele meters van het Noordzeestrand. In Zandvoort kunt heerlijk uitwaaien, wandelen in de duinen of de gezelligheid opzoeken in één van de talloze restaurants. Ook kunt u gemakkelijk uitwijken naar de mooie winkelstad Haarlem.

  • 1 x een overnachting in een tweepersoonskamer
  • Entreekaartjes Holland Casino

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,2 (932 reviews)
khmth
12 januari 2019
We kwamen in een mooi hotel, met een heel mooie, moderne, pas gerenoveerde kamer. We hebben er heerlijk gegeten en heerlijk geslapen. Ook de medewerkers/sters zijn stuk voor stuk oprecht vriendelijk en heel actief. We gaan er zeker nog eens heen.
ina0201
11 januari 2019
Mooi en net hotel. Perfecte ligging. Mooie kamers.
sharonstik
07 januari 2019
Top. Bij aankomst een upgrade naar een grotere kamer gekregen. Alles goed geregeld. Volgende bezoek alweer geboekt.
wickyvis
28 december 2018
Wat een leuk en mooi hotel. Verrassend ingerichte kamers, wat modern en toch huiselijk aandoet. Fijn balcon en prachtig uitzicht vanuit bed over Zandvoort. Prima ontbijt. Gaan we zeker van de zomer nog een keer naar toe.
Grietje Feenstra
28 december 2018
Het hotel ziet er gedateerd uit. Is een oud appartementen complex. Van binnen zie je dat nog heel goed. De buitenkant in enorm verouderd! Echter de kamers van het hotel zijn super! De receptionisten zijn super netjes en aardig en helemaal de Premium kamers zijn super! Bubbelbad, grote kamers en erg netjes. Als de renovatie klaar is zou ik het graag willen zien!