Duitsland Gladbeck Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
€ 95
Exclusief € 9,00 veilingkosten

3 dagen luxe verblijf nabij Oberhausen

Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland - Duitsland - Gladbeck

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,1 (131 reviews)
tinaron
06 januari 2019
Prima hotel, alleen de kamers waren zeer gehorig. En de trein die langs denderde. Voor de rest prima kamer en prima ontbijt.
Ter23S
05 januari 2019
Vriendelijk ontvangst prachtige entree en ontbijt zalig. Prima bedden. Hotel kamer 3e verdieping (zolder) tijd voor renovatie. Meubilair en de badkamer verouderd. Vloerbedekking deprimerend bruin. Gangvloerbedekking idem en ouderwets en donker uitstraling.
debusser
29 december 2018
Mooi hotel bij aankomst prachtige omgeving dichtbij de leuke winkelcentra van essen en oberhausen Hotelkamers zijn zeer gedateerd en aan een flinke renovatie toe Zeer gehorig in als buiten de kamer Standaard kamer geboekt maar douche bleek in de avond kapot In de avond dus van kamer moeten wisselen niet fijn om alles weer te moeten inpakken Andere luxe kamer gekregen wederom zeer gehorig slechte kamer ook zeer gedateerd ook aan een grondige renovatie toe douche die het gelukkig wel deed maar ook aan vervanging toe was Deze kamers zijn geen 4 sterren waard De schoonmaakster vond het nodig ons voor 9.00 al te wekken voor schoonmaak niet opengedaan maar ging stofzuigen op de gang dus van rustig wakker worden was geen sprake Dit alles gemeld bij de receptie zij waren hier van op de hoogte maar konden niets doen advies was een klacht te mailen bij vd valk Gaan wij ook zeker doen!! Ik raad niemand dit hotel aan als je 4 sterren vd valk in Nederland gewend bent
auke84
25 december 2018
Geweldig mooi hotel, super voor elkaar, eten was geweldig, mooie kamers en vriendelijk personeel.
lanpapa
23 december 2018
Vriendelijk personeel perfecte ligging voor een paar dagen omgeving te verkennen essen oberhausen en dusselddorf