Nederland Gelderland Ermelo Hotel de Heerlickheijd van Ermelo
Hotel de Heerlickheijd van Ermelo Hotel de Heerlickheijd van Ermelo
€ 65
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,15 p.p.p.n.   verblijfskosten

Heerlijk ontspannen in de Veluwse bossen nabij Harderwijk? Dan bent u Hotel de Heerlickheijd van Ermelo aan het juiste adres. Dit luxe viersterrenhotel met een Lancaster Beauty & Wellness Center heeft alles in huis voor een onbezorgd weekend weg in een prachtig stukje Nederland!

  • 1 x een overnachting in een comfort kamer
  • Vrij gebruik verwarmd binnenzwembad
  • Vrij gebruik sauna en Turks stoombad

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,3 (219 reviews)
Klaas Guyt
13 augustus 2019
Zeer goed Hotel. Alles aanwezig
berandes1
13 augustus 2019
Zeer goed hotel, schoon, gastvrij, goed ontbijt en een lekker diner
Egon
09 augustus 2019
Goed hotel.Niet meer, niet minder.
norgert
02 augustus 2019
Plussen en minnen. Het hotel is prachtig je waant in 'paleis Het Loo'. Prachtig, zowel binnen als buiten. Het personeel bij de incheckbalie is erg vriendelijk en behulpzaam. Geweldig zwembad en sauna. Maar ook in het restaurant. Goede manager en fijn personeel. Prima eten. Ik had via Hotelkamerveiling een bod gedaan voor de datum die ik wilde. Ze vroegen 73e. ik bood 74e. en had de veiling. Incl. ontbijt en veilingkosten 80e. Bij aankomst was de kamer 65e incl. ontbijt .ipv 74e.. Kan gebeuren bij een veiling, maar bied hem dan niet aan vanaf 72e. als je twee dagen daarvoor al de veiling binnen hebt. Voelde mij opgelicht. Kreeg een comfort-room nr.185. Schoon en netjes. Maar zo gedateerd! Uitzicht op een ander dak, raam dat open kan als je een tour over het bed maakt, om 5 uur raam dicht vanwege een grote unit die buiten begon te blazen, matras waar je in weg zakt en met een gebroken rug s 'morgens opstaat. Kamer en het grote prijsverschil met hotelkamerveiling deed de naam Heerlickheijd wel teniet. Heel jammer, want het hotel is echt prachtig, maar goed slapen is ook erg belangrijk.
jmizijoUN2
02 augustus 2019
Echt n heerlijkheid om de te verblijven. Prachtig hotel, vriendelijk personeel en lekker eten. En dat alles voor n prima prijs. Klein puntje van aanmerking : de stoelen in de lobby zijn mooi, maar hebben hun beste tijd gehad. Verder alleen maar lof. Nette kamers , heerlijke bedden, prachtige locatie . N aanrader!