Nederland Zeeland Vlissingen Hotel Restaurant Piccard
Hotel Restaurant Piccard Hotel Restaurant Piccard
€ 102
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,65 p.p.p.n.   verblijfskosten

Wilt u lekker uitwaaien aan de Zeeuwse kust? Geniet dan van de gezonde zeelucht in Vlissingen en overnacht bij Hotel Restaurant Piccard. Dit viersterrenhotel met voortreffelijk restaurant en verwarmd binnenzwembad ligt op steenworp afstand van de mooie boulevard van Vlissingen. Kortom, een heerlijke locatie voor een ontspannen break!

  • 2 x een overnachting in een comfortkamer
  • Vrij gebruik van zwembad, sauna en solarium

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,65 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,3 (33 reviews)
Margie VE
25 maart 2019
We waren erg verrast en konden geen enkel minpuntje vinden dan alleen het 'plastic in plastic' bekertje in de badkamer,maar goed,dat is een wereldwijd issue. En de matrassen niet echt heel dik en een beetje te zacht, maar ook dat is persoonlijk. Desondanks heerlijk geslapen. Kamer is schoon! En ECHT donker door de dikke gordijnen, super als je wakker word en je word niet meteen verblind door het felle zonnetje. Tegen 12 u zonnetje op het balkon. Tot hoelaat weet ik niet. Wij hadden een super kamer aan de voorkant met balkon. Kamer is echt ruim. 2 heerlijke stoelen in de kamer en een zitje op het balkon. Badkamer ook ruim, grote douche cabine met regendouche.. niet erg duurzaam,maar oke,ook een bewustheids issue en een wereldwijd probleem. Een kledingkast, een modern koffie&thee setje,vraag wel even extra koffie/thee aan de balie, want er is maar 1 zakje. Het is echt een ouderwets hotel waar je nog zo'n joekel van een sleutel krijgt,maar die je lekker kan inleveren als je de deur uit gaat. Er is 24u receptie,dus ook fijn. Ouderwets door de ambiance, maar met een nieuw jasje door een zwembad, sauna, solarium, een lift😜heerlijke stoeltjes met wielen in de ontbijtruimte, een serre aan straatkant waar je lekker bij het raam kunt zitten, zeer uitgebreid (voor ons althans) ontbijt buffet met eieren, omelet, roerei, spek en OVERHEERLIJK nog warm vers gebakken brood wat je zelf kunt snijden...echt super lekker. Mini croissantjes, appelbeignetjes en choco. Voldoende beleg. Alleen geen roomboter kunnen ontdekken. Wellicht die van unilever, maar das geen echte.. Ook prettig dat je tot half 11 kunt ontbijten en dat er nog genoeg is. Ook op zondag pas 11uur uitchecken! Er is zelfs aan de rokers gedacht zodat je niet voor het hotel hoeft te gaan staan. Er is een rokers corner buiten aan de achterkant, verwamd, overdekt en met een lekker bankje. Er is zelfs in het weekend plek voor deur om te parkeren en gratis. Inchecken en uitchecken ging soepel. Wel even de voucher van hotelkamerveilingen printen en meenemen of mailen. Ook fijn dat dat kan,want ik had het niet geprint. En je rekent alleen de toeristenbelasting af. Het hotel ligt 10- 15 minuten lopen van het centrum en 5 minuten van het strand. Vriendelijk personeel, leuke ambiance, fijne omgeving en lekker centraal. Top hotel wat mij betreft!
pommerImt4
23 maart 2019
Prima hotel. Goede ligging. Ontbijt eenvoudig. Kamer lekker warm.
bouwel4648
21 maart 2019
Héél fijne ervaring, zowel personeel kamer, dinner en omgeving! Voor herhaling vatbaar! mvg MD
JanSt1947
20 maart 2019
Hotel Piccard in Vlissingen ligt vlakbij de Boulevard, heeft goede OV-verbinding met station Vlissingen maar ligt wat verder van het centrum. Kamers ruim en goed ingericht, Vriendelijke medewerkers; menukaart bescheiden; prima keuken; uitgebreid ontbijtbuffet. Zwembad mooi meegenomen
metaljack
11 maart 2019
top locatie. schoon hotel. lekker zwembad. goede bedden. voor herhaling vatbaar.