Nederland Friesland Vlieland Loods Hotel Vlieland
Loods Hotel Vlieland Loods Hotel Vlieland
€ 28
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,70 p.p.p.n.   verblijfskosten

Toe aan een ontspannen break aan zee? Geniet van de rust, ruimte en gezelligheid op Vlieland. Overnacht op steenworp afstand van strand en duinen in Loods Hotel. Dit gastvrije hotel in Vlieland-Oost biedt een comfortabel onderkomen tijdens uw verblijf op het prachtige Waddeneiland Vlieland.

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,70 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,6 (89 reviews)
helma1953
22 maart 2019
Dit hotel is aan renovatie toe, de kamers zijn weliswaar modern ingericht, maar geen cv in de badkamer. We hadden een kamer met uitzicht op het wad, heel mooi! Ontbijt was uitstekend. De bedden waren keihard, helaas.
Tjallien11
21 maart 2019
Zoals altijd heerlijk genoten van dit hotel, dat met zijn kleine mankementjes, juist voor ons geweldig is....heerlijk ontbijt met eigen afgebakken brood, en reuze keus.
sep9
19 maart 2019
Een ietwat gedateerd sfeervol hotel. Prachtig en practies gelegen bij veerboot, Waddenzee en dorpskern. Goed geprijsd.
Lizzydriessen
17 maart 2019
Een zeer gezellig en knus hotel met erg vriendelijk personeel. We gaan zeker nog eens terug.
gerjoke
13 maart 2019
Goed hotel, mooie ligging, verwarming werkte niet goed, maar later verholpen, goed omtbijt, misschien een wat grotere TV op de kamer! Klacht ivm matras gemeld zou naar gekeken worden