Hotel Den Helder Hotel Den Helder
€ 30
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

  • Gratis draadloos internet openbare ruimtes

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,9 (554 reviews)
Daffyduck15
23 maart 2019
Erg vermaakt
Coratoon
20 maart 2019
Rustig maar centraal gelegen hotel. Gastvrij welkom met kopje koffie en vriendelijke bejegening door alle medewerkers. Schone kamer; inrichting is wat gedateerd. Voor een kort verblijf voor herhaling vatbaar.
reind667
18 maart 2019
Leuk gelegen hotel, is weliswaar een beetje gedateerd maar goed onderhouden en voorzien van leuke zaken als bowling, minigolf binnen, goed restaurant. Ook ontbijt is netjes en van goede kwaliteit. Mooie uitvalsbasis en genoeg te doen in de omgeving. Prima verblijf gehad.
gfolkerts
17 maart 2019
Dit kan echt niet meer. Een vies douche gordijn en schimmel in de douche. Gaten in de lakens en zeer oude bedden die niet meer te beslapen zijn. En verder overal enorm rommelig. Chaotisch geheel. Kost weinig maar, geef iets meer uit en geniet!
e.demeZ6RP
14 maart 2019
Prima hotel, gezellig en leuk personeel. wij hadden een aangepaste kamer keurig. groot was haast een appartement alles aanwezig eigen keukentje. Grote douche, niets mis mee.