Nederland Gelderland Elst Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
€ 73
Exclusief € 9,00 veilingkosten

3 dagen genieten van de natuur in de Betuwe

Linge Hotel - Nederland - Elst

Op zoek naar een rustgevende, maar toch verassende omgeving? Dan is Linge hotel Elst een perfect uitgangspunt, gelegen midden in de Betuwe tussen Arnhem en Nijmegen. Het landschap dat per seizoen verandert en waar u naast de prachtige natuur nog tal van musea en attracties vindt. Wat denkt u een dagje Burger’s Zoo, openlucht museum of winkelen in Nijmegen bijvoorbeeld.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,6 (17 reviews)
MargrietE
03 december 2018
Wat een fijn hotel, mooie kamer met prima bedden. Het ontbijt was gevarieerd en heerlijk. Complimenten voor het vriendelijke personeel. Wij komen zeker terug!
stanverhaert
08 november 2018
Keurig hotel, schone kamer en goed ontbijt.
famgentEJH
11 maart 2018
Fijne ontvangst, schone kamer en goed ontbijt.
Jacobyne44
26 februari 2018
Eenvoudig maar super schoon. Ruime parkeerplaats. Gedateerde inrichting. Op de site staat, ons restaurant, maar dat is niet zo.
travelgirl
13 februari 2018
Fijn hotel, dicht bij Arnhem en Nijmegen. In het centrum van Elst waar diverse winkels en restaurantjes zijn. Kamer is fijn met koffie en theefaciliteiten, schone nette badkamer en goede bedden. Ik had gevraagd om een badkamer met bad en ook gekregen. Eigenaar en personeel is erg vriendelijk en belangstellend. Hartelijk bedankt voor een fijn verblijf.