Nederland Gelderland Elst Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Waarde €   164,00
€ 73
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Op zoek naar een rustgevende, maar toch verassende omgeving? Dan is Linge hotel Elst een perfect uitgangspunt, gelegen midden in de Betuwe tussen Arnhem en Nijmegen. Het landschap dat per seizoen verandert en waar u naast de prachtige natuur nog tal van musea en attracties vindt. Wat denkt u een dagje Burger’s Zoo, openlucht museum of winkelen in Nijmegen bijvoorbeeld.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,4 (32 reviews)
Sylvia Snoeck-Kitzen
07 maart 2020
Een nacht verbleven in Hotel Linge. Prettig verblijf gehad. Mooie nette kamer, schone badkamer. Koffie en thee op de kamer. Lekker ontbijt in een leuke ontbijtzaal. Hotel Linge ligt in de winkelstraat met tal van restaurants. Kortom een leuk hotel met een goede prijs/kwaliteit verhouding. Aanrader!!!
h.baars
02 maart 2020
prima hotel bij receptie vriendelijk personeel perfecte ligging in de winkelstraat eenvoudig maar goed ontbijt beste bedden mooie kamer zeker aan te bevelen heel mooi fiets gebied ga zeker terug. HENK uit woerden
westenbrinkanita
26 januari 2020
attente receptioniste die ons een kamer met bad wilde toebedelen :)
Frosty
20 januari 2020
Het was een keurig hotel met (zeer) vriendelijk personeel. In basis zal 't waarschijnlijk een ouder gebouw zijn, maar het is helemaal opgeknapt. Het was er schoon en de kamer best ruim opgezet. Prima bedden, wat ik erg belangrijk vindt! Alles bij elkaar een aanrader.
maha48
07 december 2019
Prima hotel, aardig personeel en goed ontbijt met lekkere bonenkoffie.