Nederland Gelderland Elst Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
Linge Hotel Linge Hotel
€ 73
Exclusief € 9,00 veilingkosten

3 dagen genieten van de natuur in de Betuwe

Linge Hotel - Nederland - Elst

Op zoek naar een rustgevende, maar toch verassende omgeving? Dan is Linge hotel Elst een perfect uitgangspunt, gelegen midden in de Betuwe tussen Arnhem en Nijmegen. Het landschap dat per seizoen verandert en waar u naast de prachtige natuur nog tal van musea en attracties vindt. Wat denkt u een dagje Burger’s Zoo, openlucht museum of winkelen in Nijmegen bijvoorbeeld.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,6 (18 reviews)
dmathijsen
18 maart 2019
Goede kamer niet in bijzonder maar schoon goed bed .koffie en thee faciliteiten. Ontbijt genoeg keus prima
MargrietE
03 december 2018
Wat een fijn hotel, mooie kamer met prima bedden. Het ontbijt was gevarieerd en heerlijk. Complimenten voor het vriendelijke personeel. Wij komen zeker terug!
stanverhaert
08 november 2018
Keurig hotel, schone kamer en goed ontbijt.
famgentEJH
11 maart 2018
Fijne ontvangst, schone kamer en goed ontbijt.
Jacobyne44
26 februari 2018
Eenvoudig maar super schoon. Ruime parkeerplaats. Gedateerde inrichting. Op de site staat, ons restaurant, maar dat is niet zo.