Nederland Noord-Brabant Nuland Van der Valk Nuland
Van der Valk Nuland Van der Valk Nuland
Waarde €   125,00
€ 65

Ontdek Den Bosch vanuit Van der Valk Nuland

Van der Valk Nuland - Nederland - Nuland

Geniet van een uniek verblijf bij Van der Valk Hotel Nuland nabij ‘s-Hertogenbosch. Ga gezellig shoppen in ‘s-Hertogenbosch of beleef sprookjesachtige momenten in de Efteling het leukste attractiepark van Europa. Heeft u behoefte aan rust? Breng dan een bezoekje aan het mooie natuurgebied de Maashorst waar u heerlijk kunt wandelen of fietsen.

  • 1 x overnachting in een standaardkamer
  • Gebruik van kluisje op de kamer
  • Toegang tot de fitnessclub
  • Toegang tot het Casino in het hotel
Gemiddelde score 7,7 (95 reviews)
jokewerf
21 april 2020
goed bezig!!!!!!!! het is corona tijd en het hotel is gesloten
Booycot
01 april 2020
Geannuleerd wegens coronacrisis
Shvanderwaal
08 januari 2020
Het hotel word op het moment verbouwd waardoor niet de kwaliteit word geleverd, wat ik gewend ben van ,de van der Valk hotels, we kregen een kamer buiten het hotel, een familie kamer, terwijl we samen waren. De kamer is gedateerd. Het ontbijtbuffet is rommelig veel op omdat druk was, er liep maar 1 medewerkster die het niet bij kon houden..
ldeboecG3i
01 januari 2020
Herlijk hotel de gang van de slaapkamer beetje te donker
mahraz
26 december 2019
Wist niet dat ze aan het verbouwen waren maar goed aangegeven op de site. Kamer prima lekker warm. Eetzaal een beetje een grote hal idee maar zeker te doen. Ontbijt iets minder uitgebreid dan de gewende vd Valk standaard. Ben benieuwd naar het nieuwe gebouw. Inchecken wat rommelig duurde even voordat receptioniste door had dat ik een gast was en haar praatje met een bekende eindelijk eindigde. Vond ik niet zo netjes.