Nederland Zeeland Oostkapelle Strandhotel Bos en Duin
Strandhotel Bos en Duin Strandhotel Bos en Duin
€ 65
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen ontspannen aan de Zeeuwse kust

Strandhotel Bos en Duin - Nederland

Het vier sterren Hotel Bos en Duin is prachtig gelegen tussen het bos de Zeeuwse duinen en het strand. Met enkele minuten ben je in de gezellige dorpjes Domburg en Oostkapelle. Ook kan je heerlijk ontspannen in de Finse sauna (€) die zich op het dak van het hotel bevindt.

  • 2 x een overnachting in een standaard tweepersoonskamer
  • Gratis draadloos internet in de hotelbar

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,3 (253 reviews)
piet en puk
17 mei 2019
We zijn al meerderen keren geweest in dit hotel en vinden het nog steeds fantastisch. Aardig personeel en prima kamers en een heerlijk ontbijt.
16711JW
15 mei 2019
Prima hotel. De kamer met balkon, heerlijk in de zon. Ruime kamer , mooie badkamer. Matrassen voor ons te zacht. Ontbijt was perfect, er ontrak niks, We hebben er gedineerd. Weinig keuze en erg simpel. Personeel was er niet zo veel, maar wel aardig.
piet lia
08 mei 2019
Prima hotel met zeer uitgebreid ontbijt ,met gunstige ligging .
janvandooijeweert
04 mei 2019
Buitengewoon hartelijk ontvangen. Ontbijtbuffet is ongelooflijk goed. Een sterke aanrader om een paar dagen je vaknatie door te brengen.
René Sempels
04 mei 2019
Mooi hotel in een prachtige omgeving en dicht bij het strand. Vriendelijke ontvangst en een mooie kamer. Gaan zeker nog terug !!!