Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Hotel Mennorode is een rustig, comfortabel en duurzaam hotel, prachtig gelegen op de Veluwe. In de buurt van het hotel is veel te beleven. Zo maak je de mooiste fietstochten en boswandelingen of breng je een bezoek aan Paleis het Loo. Ook kun je lekker een dagje naar bijvoorbeeld het Dolfinarium, de Apenheul, wellnessresort de Zwaluwhoeve of pretpark Walibi Holland.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,8 (293 reviews)
petrav2lar
24 juni 2019
Een van de beste hotels ooit bezocht via hotelkamerveiling.Mooie ruime kamer,uitstekende bedden en een heerlijk ontbijtbuffet.Prachtige omgeving ,vooral om te fietsen.Heerlijke zeep en shampoo van rituals,zelfs handlotion,super lekker.Het hele hotel ruikt zo heerlijk.
maya72
23 juni 2019
erg fijn hotel fijne bedden, goed ontbijt en fijne medewerkers nu voor de tweede keer geweest. mooie omgeving veel te doen in de buurt, en als je bij het hotel op de fiets stapt zit je binnen 5 min op kroondomein het loo.
kortekaas
17 juni 2019
inchecken om 15.00 maar helaas kamer niet klaar 45 minuten moeten wachten geen excuus niks. DE avond er was daar een bedrijfsfeest buiten niet over geïnformeerd erg veel herrie daar gaat je weekendje rust en dit duurde tot ongeveer 00.30
DemarckeM
15 juni 2019
Even aangenaam als altijd. Unieke ligging, lekker ontbijt.
noorder42
13 juni 2019
Het hotel is top en het ontbijt zeer uitgebreid.