Nederland Gelderland Molenhoek Van der Valk de Molenhoek
Van der Valk de Molenhoek Van der Valk de Molenhoek
€ 59
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Een heerlijk middagje shoppen in Nijmegen combineren met een mooie wandeling op de Mookerheide? Overnacht dan in Van der Valk Hotel Molenhoek. Dit viersterrenhotel ligt in een natuurrijke omgeving op steenworp afstand van de oudste stad van Nederland. De ideale locatie voor een heerlijk nachtje weg in een prachtig stukje Nederland.

  • Fiets- en wandelroutes
  • Gratis internet

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,7 (71 reviews)
ilonka1971
05 juli 2019
Super leuk
eduard43
23 juni 2019
matrassen aan vervanging toe
annickpauwels1
17 juni 2019
Hotelkamer was ruim, maar niet genoeg geisoleerd tegen het lawaai van de straat ! Is natuurmijk een iets ouder hotel tegen over da andere dat we al bezocht hebben ! Restaurent was wel heel goed ! Eten was heel goed !
BastBase
04 juni 2019
Kamer klein en warm. Geen airco
lagemaatvande
20 mei 2019
Zoals elk Van der Valk hotel supergoed!