Nederland Gelderland Molenhoek Van der Valk de Molenhoek
Van der Valk de Molenhoek Van der Valk de Molenhoek
Waarde €   110,00
€ 59
Een heerlijk middagje shoppen in Nijmegen combineren met een mooie wandeling op de Mookerheide? Overnacht dan in Van der Valk Hotel Molenhoek. Dit viersterrenhotel ligt in een natuurrijke omgeving op steenworp afstand van de oudste stad van Nederland. De ideale locatie voor een heerlijk nachtje weg in een prachtig stukje Nederland.

  • Fiets- en wandelroutes
  • Gratis internet
Gemiddelde score 7,7 (90 reviews)
warm010
26 februari 2020
Prima hotel, en vriendelijk personeel. Altijd fijn om daar te verblijven.
alfanikki
21 februari 2020
Heerlijk hotel alleen jammer dat de hotelkamers niet in een gebouw zitten maar aan de overkant van de weg zitten.
swj0508
17 februari 2020
Prima hotel, uitstekend ontbijt. Kamers zijn t.o.v. de vernieuwde vd valk hotels wat gedateerd, echter ze zijn wel schoon. Een punt van aandacht is de entree van de kamers aan de overkant, de pas werkt niet, en de receptie is niet constant bemand, waardoor je zo.maar 10 minuten moet wachten om naar binnen te kunnen.
pbzmeer
15 februari 2020
Hotel viel tegen op basis van prijs/kwaliteit verhouding. Hotelkamer dient qua onderhoud opgeknapt moeten worden.
ondsuper
20 januari 2020
Hotelkamer was na verwachting. Ontbijt was goed alleen niet meer voldoende te krijgen om 10:00uur s’ochtends. Het eten s’avonds in het restaurant was goed en lekker. Maar na 5 x goedenavond van de zelfde bediende. Was ik er wel even klaar mee. Desondanks was de bediening erg vriendelijk. Ik zou dit hotel zeker aanraden.