Nederland Gelderland Zaltbommel Van der Valk Hotel Zaltbommel
Van der Valk Hotel Zaltbommel Van der Valk Hotel Zaltbommel
€ 59
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,85 p.p.p.n.   verblijfskosten

Luxe in Zaltbommel, vestingstadje aan de Waal

Van der Valk Hotel Zaltbommel - Nederland

Van der Valk Zaltbommel is een uitgelezen bestemming voor iedereen die van het leven op of aan het water houdt. Ontdek de oude watertoren of wandel langs de Waalkade vanaf de stadsdijk tot aan de veerweg. Ervaar de geschiedenis van de Bommelerwaard! Gezellig samen winkelen in ’s-Hertogenbosch en genieten van een Bossche Bol behoren natuurlijk ook tot de mogelijkheden. De unieke ligging aan de A2 zorgt voor een goede bereikbaarheid van het hotel die centraal ligt tussen Utrecht en ’s-Hertogenbosch.

  • 1x een overnachting in een standaardkamer
  • 1x een ontbijtbuffet
  • Gratis gebruik van fitnessfaciliteiten

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,8 (38 reviews)
even tussen uit
15 maart 2019
Een prachtig hotel! De kamer heel mooi en het ontbijtbuffet uitstekend. En het personeel vriendelijk,wat zeker niet onbelangrijk is om een prettig verblijf te hebben. We komen zeker terug.
Benamersfoort
11 maart 2019
Prima accommodatie, mooie en luxe kamers. goede service.
annettQOs2
10 maart 2019
Geweldig hotel, prachtige kamer, gezellige bar en heerlijk gegeten in het restaurant. Personeel allemaal even vriendelijk en ontbijtbuffet zeer uitgebreid!!
lbonsing
25 februari 2019
mooi hotel en goede lokatie aan de snelweg. Voor een standaardkamer heeft het alle faciliteiten, maar open badkamer en betekend ook dat de wc maar 1 meter van je hoofdeind ligt met een glazen deur die open is van onder en boven dus niet veel privacy en niet lekker als er geurtjes uit de wc komen daar de ander dan direct in de geur ligt of de geluiden moet aanhoren. hadden beter een dichte wc deur kunnen doen. Ook de toppers zijn iets te groot/breed voor de bedden en verschuiven makkleijk zodat je moeilijk uit bed stapt dar je niet kan fzetten vd rand van het bed daar deze geen ondergrond heeft. Verder een mooie nette kamer met alles erop en aan. Ook een vd valk ontbijt dus genoeg keus en verse produkten.
bushokje
19 januari 2019
hoewel de buitenkant niet direkt 'valks' is, is dat binnen wel voor 100%. een erg fijn hotel, alles ruim, netjes en sfeervol. mooie kamer, perfekt bed en goede douche. het ontbijt was royaal voorzien, en de vriendelijke bediening was erg attent. ook de beste boerenomelet gekregen, van al mijn valk bezoeken, perfekt.