Nederland Zuid-Holland Noordwijk Aan Zee Alexander Hotel Noordwijk
Alexander Hotel Noordwijk Alexander Hotel Noordwijk
€ 89
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,15 p.p.p.n.   verblijfskosten

Viersterrenluxe aan het strand van Noordwijk

Alexander Hotel Noordwijk - Nederland - Noordwijk Aan Zee

Wil je genieten van een heerlijk nachtje aan de kust? Ga er dan last minute tussenuit en overnacht dan in het Alexander Hotel in Noordwijk aan Zee. Dit rustige viersterrenhotel is prachtig gelegen op slechts enkele meters van het strand. Na een heerlijke strandwandeling kan je in dit hotel culinair genieten of heerlijk tot rust komen in de eigen sauna of Azzurro Wellness.

  • 1 x een overnachting in een Deluxe kamer
  • Inclusief entree wellness centre Azzurro* t.w.v. € 30,50 p.p. (met o.a. 2 whirlpool, sauna, Turks stoombad en infrarood cabine)

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,8 (68 reviews)
De4Lamersen
19 november 2018
Prima verblijf in Alexander hotel. Kamer was een beetje aan de kille kant. Interieur gedateerd, maar alles brandschoon. Heerlijk ontbijt. Vriendelijk personeel. Vlakbij strand!
janpost1969
06 november 2018
Super hotel Alles netjes en schoon Heerlijk ontbijt En heerlijk welness centrum
anloga062716
04 november 2018
Sehr schönes Hotel. Wir hatten seitlichen Meerblick, Zimmer im 3. Stock. Leckeres, reichhaltiges Frühstück und auch das Abendessen im Hotel war super. Wir würden das Hotel wieder buchen. im
muzieknoot1958
27 oktober 2018
Evenals vorig jaar weer heelerg genoten. Top hotel!!!
cobyvaiH5P
26 oktober 2018
Pracht hotel op een super locatie. En SCHOON 👍👍👍👍👍👍 Fantastisch gerestyled!!!!! Heel vriendelijke ontvangst en heel vriendelijk personeel, Een aanrader!