Nederland Zuid-Holland Pernis Hotel de Sluiskop
Hotel de Sluiskop Hotel de Sluiskop
€ 89
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,54 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen genieten nabij bruisend Rotterdam

Hotel de Sluiskop - Nederland - Pernis

Ervaar de gastvrijheid van Familiehotel de Sluiskop in Pernis. Dit huiselijke hotel ligt 10 km ten Zuiden van Rotterdam. Met de watertaxi of metro reist u in een mum van tijd naar het gezellige centrum van deze bruisende havenstad. Ga heerlijk wandelen langs de Maas, uitgebreid shoppen in Rotterdam of laat u culinair verrassen in de onlangs geopende Markthal.

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,54 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,6 (56 reviews)
reinierg
06 april 2019
Netjes en schoon! Vriendelijke mensen... zeer goed ontbijt: verzorgd tot in detail!
degabbb3R6
02 april 2019
Mooi hotel netjes erg vriendelijk personeel. Aleen ontbijt viel een beetje tegen er werd niet bijvuld en je moest voor 9:30 uur ontbijten erg vroeg
Lety
26 februari 2019
Leuk kleinschalig hotel onder de rook van Rotterdam. Vrijdagavond vriendelijk ontvangen en werd uitgebreid de tijd genomen om in te checken. Direct een persoonlijke en vriendelijke benadering. Kleine eenvoudige enigszins gedateerde kamer. Jammer dat er twee eenpersoons bedden stonden. Redelijk gehorig in het hotel. Slecht tot weinig parkeerruimte in de buurt van het hotel. Ontbijt is zeker goed verzorgt en ruim voldoende. Al met al een leuk hotel en zeker nog een keer de moeite waard.
ellyklOL0h
03 februari 2019
Een prima hotel, gezellig personeel prima kamer heerlijk eten kortom niets mis mee
Carlito Pereira
14 januari 2019
Goed hotel