Nederland Friesland Oudega Hotel Restaurant Ie-Sicht
Hotel Restaurant Ie-Sicht Hotel Restaurant Ie-Sicht
€ 27
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Op een unieke locatie direct aan het water van de Drachtster Ee en grenzend aan prachtige Friese natuurgebieden, vindt u Hotel Restaurant Ie-Sicht. Dit gezellige hotel in het pittoreske dorpje Oudega biedt talloze mogelijkheden voor rustzoekers, natuurliefhebbers en watersporters.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,9 (901 reviews)
kogr1004
12 augustus 2019
Prima voor een nacht Een likje verf kan geen kwaad. Prijs/kwaliteit voor het eten was OK
jeanet 11
12 augustus 2019
Hotel met zeer fraaie ligging direct aan het water. Ruime en schone kamers. Prettig,vriendelijk en behulpzaam personeel. Ontbijt eenvoudig maar keurig verzorgd. Een aanrader voor watersport en de fiets liefhebber. Wij hebben genoten .
huibregt
09 augustus 2019
• Voor de veiling worden geen 5-sterrenkamers aangeboden. Dat bleek o.m. uit: o de heel slechte Wifi-verbinding o het ontbreken van airco o de nogal primitieve badkamer • Het uitzicht is mooi, het ontbijt prima, evenals het diner dat we er genoten hebben. • De mensen daar zijn vriendelijk. • We hebben er heerlijk kunnen fietsen.
pietpeggy6
06 augustus 2019
wat een geweldig hotel aan het water heerlijke terrasjes bij het water, aardig personeel !! het ontbijt was goed en genoeg variatie. Hier kom je helemaal tot rust echt een aanrader
cuiterc2R9
05 augustus 2019
Gezellig hotel. Zeer vriendelijk personeel. Beetje gedateerd maar wel schoon en goede bedden. Helaas kwam er weinig water uit de douche.