Nederland Friesland Makkum Lodgehotel de Lelie
Lodgehotel de Lelie Lodgehotel de Lelie
€ 79
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

3-daags verblijf op unieke wijze inclusief wellness

Lodgehotel de Lelie - Nederland - Makkum

Een nieuw concept in Makkum! Overnacht nu op een bijzondere wijze: in het Lodgehotel de Lelie.
Word wakker in je eigen indoor lodge welke in stijl en luxe is ingericht met een eigen badkamer met douche en toilet. Vanuit de lodge loop je voor de nodige ontspanning zo naar het Sauna, Wellness en Beautyresort de Leliehof. Een unieke beleving!

  • 2 x een ontbijt
  • Onbeperkt toegang tot het saunacomplex
  • Een kop koffie/thee met iets lekkers
  • Uitgebreide rondleiding
  • Vrij gebruik shampoo, douchegel en scrubzout
  • Gratis WiFi en parkeren

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,3 (24 reviews)
ria2797
19 februari 2019
chalets in een fabriekshal erg krap bed plus een stoel slechte verlichting allen tweebedlampjes badkamer geen wastafel klein hoekfontijntje tandenpoetsen boven wc .erg gehorig mensen in kamer ernaast kun je letterlijk verstaan bovendien was het fontijntje lek zodat je natte voeten had als je naar de wc ging.erg onprofessioneel personeel. we zijn na een nacht vertrokken hadden een hotelveilingbon voor twee nachten. kortom geen aanrader
Sd.selie
28 januari 2019
Was super! Heerlijke bedden. Lekker ontbijtje.werd S avonds neergezet voor de ochtend. Vond het enige wat jammer was dat je om 10.00 moest uitchecken terwijl de sauna pas om 11.00 open ging. Dus je moest even een uurtje wachten. Ma ja geen haast dus maakte niet uit.
Ray1806
27 januari 2019
Het lodge hotel bestaat uit losse tuinhuisjes met apart aangebouwd eigen sanitair. Het geheel is leuk bedacht, maar zeer gehorig. Zeker als de huisjes boven de onderste huisjes bezet. Het toilet / badkamer is te klein voor wat langere mensen. Ik stond met 1,92 met Mn hoofd strak tegen het plafond. Wel hele goede en comfortabele bedden. Zeker goed te doen voor 2 nachten. De wellness is gedateerd maar erg knus en intiem. We misten een koud dompelbad, en de faciliteiten zijn niet allemaal 100% werkend. Ondanks dit zeker een leuke ervaring met zeer vriendelijk personeel en een heerlijk simpel basic ontbijt elke ochtend. Kortom. Een leuke ervaring voor een redelijke prijs.
jorritdn08
27 januari 2019
Zeer vriendelijke mensen, opzet is erg leuk bedacht, sauna gezellig, lodges klein sanitair en één zeer groot nadeel; zeer gehorig. Je kunt de buren letterlijk verstaan, ook de houten vloeren en deuren kraken waardoor er continue herrie is. Heel jammer, want dat maakt dat je niet een tweede keer komt.
soulia_moor
17 december 2018
We waren aangenaam verrast door de super schattige tuinhuisjes waar we in mochten overnachten. De bedden lagen goed en het ontbijt was super. Echter zou de wc en douch wel wat verbeterd mogen worden (gewoon echt een badkamertje van maken). We hebben de dag na onze overnachting ook nog gebruik gemaakt van de sauna en deze was heerlijk (2 buiten sauna’s en hottubs en binnen nog 2 gewone sauna’s, een infrarood sauna, heerlijk turksstoombad en rustgevend zwembad). We zijn goed tot rust gekomen in Makkum (waar je overigens ook leuk kunt eten) en bevelen het zeker aan als je er een nachtje tussenuit wil.