Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
  • Inclusief ontbijt
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 29
Deze veiling is nog niet gestart...
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

De Gelderse Achterhoek wordt gekenmerkt door groen, rust en ruimte. Hotel Landgoed Ehzerwold is prachtig gelegen in de Berkelvallei, nabij het rustieke dorp Almen grenzend aan een mooi natuurgebied. Ook voor de actieve bezoeker is hier voldoende te beleven: de omgeving leent zich uitstekend voor heerlijke fiets- en wandeltochten.


Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een standaard tweepersoonskamer
  • 1 x een heerlijk ontbijtbuffet
  • Toeristische informatie over de omgeving
  • Koffie of thee bij vertrek
  • Gratis Wifi en parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,75 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,2 (2388 reviews)
jdegoede
19 augustus 2019
8
Wij hebben weer een nachtje doorgebracht in Ehzerwold. dat is nu al wel de vierde keer en het zal niet de laatste zijn. Vast. We gaan er graag naar toe: mooie en redelijk grote kamers, grote badkamer, fijn personeel, een goede keuken en heerlijk ontbijt. Mijn traktatie is: lekker zelf je eitjes met spek mogen bakken. Maar we hebben wel te eerste tekenen van terugval gemerkt: kamer was niet schoon, het douchewater rond 9:00 niet warm te krijgen, de vloerbedekking in de gangen is erg vlekkerig (er leek beneden zelfs wel een overstroming te zijn geweest!) en de steigerhouten tussenschotten in de serre (eetzaal) lag vol met stof! Zo gaat de reputatie er een beetje aan! We hebben het wel gemeld , maar we zullen vast nog een keer een vakantieveiling bonnetje proberen te scoren om 'te kijken of het verbeterd is'! :)
PietBijmold
19 augustus 2019
9
Prima hotel. In de kamer is alles aanwezig en in het restaurant zijn zowel het diner als het ontbijt prima in orde
71Coby
16 augustus 2019
9
Weer heerlijk tot rust gekomen in Ehzerwold. Soms zie je bekende gezichten, soms onbekende van de medewerkers, maar iedereen is even vriendelijk en servicegericht. Ontbijt is genieten! Wij kiezen tegen de avond voor eten van de kleine kaart. Als kleine eters hebben we daar genoeg aan. En we eten heel lekker! Kamer en badkamer weer prima en lekker ruim.
Cees Bekker
16 augustus 2019
9
Goed hotel, vriendelijk personeel, ruime schone kamers. Goed volledig ontbijtbuffet in een traditionele keukenomgeving met lekkere dingen. Mooie omgeving goede uitvalsbasis voor uitstapjes als wandelen, fietsen of autoritjes.
maiwald
15 augustus 2019
9
Geen verhaal nodig,alles is top zeker voor de prijs. We komen hier graag elke keer weer terug.


Beschikbare aankomstdagen


 
Copyright © 2019 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten