Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

De Gelderse Achterhoek wordt gekenmerkt door groen, rust en ruimte. Hotel Landgoed Ehzerwold is prachtig gelegen in de Berkelvallei, nabij het rustieke dorp Almen grenzend aan een mooi natuurgebied. Ook voor de actieve bezoeker is hier voldoende te beleven: de omgeving leent zich uitstekend voor heerlijke fiets- en wandeltochten.

  • Koffie of thee bij vertrek

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,2 (2202 reviews)
wiljanse
25 april 2019
Fantastisch Landgoed Ehzerwold. Vriendelijk personeel.
rbreijma
24 april 2019
Fijn, gezellige hotel op een mooi locatie. Prima redelijk ruime kamer (605) met prima bedden en badkamer. Goed ontbijt en lunch kaart. Kamers in deze hoek waren beetje gehorig.
ingrid4CKI
24 april 2019
Zoals altijd zeer tevreden.
robla
24 april 2019
Een top Hotel in een heerlijke omgeving. Hier valt niets negatiefs te vertellen.
Ladymrt
23 april 2019
Prima kamer met goed ontbijt. Omgeving is prachtig. Helaas is de wifi niet zo goed, maar dat probleem is bekend, begreep ik.