Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
  • Inclusief ontbijt
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 29
Deze veiling is nog niet gestart...
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

De Gelderse Achterhoek wordt gekenmerkt door groen, rust en ruimte. Hotel Landgoed Ehzerwold is prachtig gelegen in de Berkelvallei, nabij het rustieke dorp Almen grenzend aan een mooi natuurgebied. Ook voor de actieve bezoeker is hier voldoende te beleven: de omgeving leent zich uitstekend voor heerlijke fiets- en wandeltochten.


Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een standaard tweepersoonskamer
  • 1 x een heerlijk ontbijtbuffet
  • Toeristische informatie over de omgeving
  • Koffie of thee bij vertrek
  • Gratis Wifi en parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,75 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,2 (2424 reviews)
29tjalk91
19 september 2019
8
Hotel Landgoed Ehzerwoldl igt in een prachtige omgeving en met een prima ontbijt. Personeel vriendelijk en de kamer was goed en schoon.
famliebouquet
13 september 2019
9
We hebben weer fijne dagen gehad. Wij zijn zeer tevreden. Ik heb zojuist weer geboekt voor het voorjaar.
emperafAmt
12 september 2019
7
summiere badkamer, douche met 1 open kant dus vloer badkamer wordt nat. onder bed wordt niet goed gestofzuigd, gebruikte glazen worden niet schoongemaakt. vriendelijke receptie en opvallend veel goed bedienend personeel bij het avondbuffet en ontbijt waar ik geen klachten over heb. Adviseer de badkamer een update te geven
Cornelis110
12 september 2019
8
Gastvrij vriendelijk receptie en medewerkers. Prima hotelkamer goede bedden en heerlijk geslapen. buffet diner was heel uitgebreid voor een keurige prijs een aanrader. ook het ontbijt was weer klasse, voor mij was ons verblijf hier een dikke voldoende. fam. Persoon Rotterdam
janjuni19
12 september 2019
7
Was weer gewoon goed. Alleen steeds moeilijker te reserveren


Beschikbare aankomstdagen


 
Copyright © 2019 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten